Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretné a szexet de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné a szexet de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ismerjük egymást, nagyon szeretem és több mint egy éve együtt vagyunk de én úgy érzem higy még nem állok készen. Mit csináljak hogy ne bántsam meg? Vagy csak hadjam hogy meg történjen és ő érezze jól magát? Azt se szeretném hogy csak át menjen rajtam mindig amikor ő úgy szeretné. Tudtok valamit javasolni?

#szex #év #ő szeretné
2019. aug. 14. 00:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Te csak akkor menj bele, ha már készen állsz rá és akarod. Nem kell félned elmondani neki, hiszen ha szeret tiszteletben tartja, de ha ő ezt nem érti meg akkor sajnos el kell engedned, mert akkor nem igazán törődik veled.
2019. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ne menj bele! Megfogod bánni! Akkor csináld ha akarod. Egy pár vagytok. Nem kell félned elmondani neki,hogy nem megy neked. És lepantitt csak s bugyidat akarta letépni rólad.
2019. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha szexualisan nem vonz akkir vagy nem vagy eleg erett rendes parkapcsolathoz vagy nem illetek ossze
2019. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Először is hány éves vagy?
2019. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
#3 Mégis honnan jött ez? Azért mert nem érzi magát készen a szexhez, és nem akarja elsietni egyáltalán nem ezt jelenti. Csak sajna sokan úgy gondolkodnak mint te és bele mennek, és nem tetszik nekik az első alkalom mert nem saját akaratból volt. Egy kapcsolat nem szexből áll. Ne menj belé kedves kérdező. Várj még míg eljön az ideje.
2019. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát akkor vár, ha 10 év múlva állsz készen, akkor 10 év múlva.
2019. aug. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Ez roppant érdekes. Azt írod hogy nagyon szereted és hosszú ideje ismeritek egymást. Gondolom hogy mindketten egészségesek vagytok, akkor mi az amiért mindketten mégis masztira készszerültök egymás mellett? Ennyire gyerekek vagytok még?
2019. aug. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, ha szeret akkor nem fogja élvezni úgy hogy te csak fekszel alatta és tűrsz. Az én párom legalább is ilyen, ha bármi apró jelét látja annak, hogy rossz valami nekem, azonnal abbahagyja. Ha nem álsz készen akkor ne menj bele, megbánnád később.
2019. aug. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nagyon nem mindegy, hogy 15 vagy 18.

2019. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező... ennyi idősen 1 év kapcsolat szex nélkül az nem egészséges.

Annyira, hogy ez már kóros eset.

Javaslatom:

- egy hormonvizsgálat nálad, hogy minden rendben működik-e?

- utána egy pszichológus (lehet TB alapon is), hogy pontosan mi a probléma veled. Lehet valami gyerekkori történet is.


Azt én sem javasolom, hogy érzelmek nélkül csak úgy aláfeküdj még annak sem, akit szeretsz. Visszaüthet az ilyen, nem jó dolog.


Ja, amúgy hol tartotok?

Petting volt már?

Láttátok már egymást meztelenül?

2019. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!