Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a tipikus vonzó férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tipikus vonzó férfi viselkedési forma?

Figyelt kérdés

Tudom,sok ilyen kérdés van meg minden,de ez a kérdés sosem egyértelmű számomra,mert egymásnak ellentmondó dolgokat tapasztalok a leírtak és az általam tapasztalt dolgok között. Például azt olvastam a csajok szeretik a határozott férfi viselkedést aki bármikor tud kommunikálni velük,és bármikor odamer menni hozzájuk(persze amikor nem zavaró tényező,mert a csaj valami mással van elfoglalva),azt tapasztaltam,hogy az egyik visszahúzódó lány nem értette mit akarok,furcsálta ezt az ismerkedési típust.Pedig annyit csináltam,hogy gyakran mentem oda suliban,kedves voltam vele(nem papucs módra) és humorizáltam.Mégse tetszett neki ez a nyitott személyiség,egy olyan pasi tetszett neki aki zárkózott volt,nem szeretett ismerkedni és konzervatív volt.Nem értettem miért.Próbáltam egy másiknál azt,hogy csak beszélgetek vele sokat,ott vagyok mellette,de nem utalok az elején semmire,a vége friendzone lett.Interneten való próbálkozások abbamaradtak,egyszer ő nem írt vissza,vagy én nem ,mert unalmas volt így nekem a dolog.Végül senki nem kereste a másikat.Nem tudom mit kéne csinálni,hogy kéne viselkedni velük.Azt tudom milyen a tipikus vonzó lány viselkedés:kedves,értékeli a humort,gyakran mosolyog,egy kicsit/néha elérhetetlennek játssza magát,felvállalja az érzelmeit,intelligens,szépen fogalmaz(beszél)+egy átlagos vagy annál jobb külsővel ez győztes kombó.De nem értem mi a férfiaknál a helyzet,

-határozottság,önbizalom,humor,intelligencia,legyen kedves de csak akkor amikor kell.

Ezeket halljuk leggyakrabban ilyen kérdéseknél,de úgy hiszem nem ilyen sablonos a dolog. Nem tudom mi az ami alapvetően bejövős.



2019. aug. 14. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg megijesztetted őket, lehet ők már nyomulásnak vették a szituációt.

Meg bárki akármit mond, mindenki a külső alapján ítél, mert mindenki azt látja meg először, és lehet külsőleg nem jössz be nekik.

Story time: Csak olyan pasikkal beszélgettem (ők írtak rám) akik külsőre nem fogtak meg, mivel ha nincs meg a szikra ami arra késztet, hogy foglalkozzak vele, így is úgy is meghal a dolog. Meg egy városban lakunk és csak is messengeren keress fel, nem az utcán szólít le, mert régóta ismerem. Mellesleg az egyik már beakarta osztani az időmet, a másik már a munkahelyemre is elakart jönni, a másik nem tud helyesen írni stb.

Jól csinálod a dolgokat, de vagy rossz lányoknál próbálkozol vagy nem tetszel nekik. De nem szabad feladni, lesz egy olyan lány akinek pont Te kellesz ;)

2019. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát oké,bár én nagyon nem hinném,hogy a külsőmmel lenne bármi,hogy amiatt ne tetszenék.Sokszor megkapom,hogy helyes vagyok,lánybarátom szerint is olyan 8/10es vagyok kb. Szerintem a személyiségem a probléma,excentrikus vagyok,de nagyon.
2019. aug. 14. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az, ami tetszik. Ami az egyik lánynak vonzó, lehet, hogy egy másik lánynak egyáltalán nem.
2019. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdező, ezt még az egekbe misztifikált brit tudósok se tudnák megválaszolni. A nők (szemben velünk) az érzéseik, megérzéseik mentén élnek és ítélnek. Azzal pedig te nem tudsz mit kezdeni. Hadd mondjak egy példát:

Odamész egy csajhoz. Egyszer. Ő megpróbálja az értésedre adni, hogy máskor ne tedd, mert persona non grata vagy neki. Ennek ellenére odamész mg egyszer. Innentől kezdve ugyanezt kétféleképpen hívják.

1: Céltudatosság, kitartás.

2: Értetlenség, pofátlan tolakodás.

Most nézzük, miért alakul ki a kettős mérce. Első esetben bejössz a csajnak, csak a körülmények miatt nem akar veled közelebbi ismeretséget, kapcsolatot. A második esetben nem jössz be neki, és előbb járna egy angolkóros sáskával, mint veled. Érted? Gyönyörű, férfias jellemvonás, ha tetszel, de rögtön átvált taszító tulajdonságba, ha nem.

De hiba lenne ezért hibáztatni őt. Mert ez nem csak a te életed, hanem az övé is. Azzal pedig ő rendelkezik, mégpedig úgy, hogy lehetőleg a legjobbat hozza ki belőle.

2019. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen magabiztos megjelenés általában veleszületett adottság, nem igazán lehet tanulni. Pontosan tudom miről beszélsz, van több ismerősöm akinél ezt észleltem, és mindegyikőjüknél ez ösztönös. Nyilván nevelés kérdése is, mert akármi akármit mond, az hogy egy embernek mennyi önbizalma van, az a szülőtől függ, hogy hogyan beszélnek vele kiskorától, illetve otthon támogatják-e. Már egész gyerekkorban látszik, kik az óvodában a hangosabb rosszfiúk, és kik a visszahúzódóbbak.


DE normális felnőtt nőknél szerintem ez nem annyira számít, hisz az ilyen viselkedés mögött akármi állhat, meg egy idő után unalmas is. Inkább legyél eredeti, önmagad, és akkor érdekesnek fognak tekinteni. Ha kimondod amit gondolsz mindenféle kamu és körítés nélkül, az is plusz pont. A nők igenis szeretik az őszinteséget, akármennyire be tudnak dőlni néha a kamunak. Ha nyitott és szókimondó vagy, az vonzó.

2019. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán az a gond, hogy nincsenek olyan, hogy "lányok". Minden nő egy egyéniség. Ne játszd meg magad, és akkor talán találsz is olyat, akivel összeilletek :D
2019. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!