Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat lefeküdte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat lefeküdtem azzal az emberrel akit ő utál és én még mindig szeretem őt de ő engem nem Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

Ő az igazi és bármit megtennék hogy vissza szerezzem

Vele szeretném le élni az életem



2019. aug. 14. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre akkor kellett volna gondolni, mielőtt megcsalod. Ne félj használni azt a golyót a fejeden.
2019. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre gondolhattál volna akkor is amikor a másik emberrel megcsalod.

Ha ő lenne az igazi akkor egyébként sem csaltad volna meg. :)

2019. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Mutasd meg neki ezt, valld be hogy mit csináltál és viseld a következményeket. Ha valakinek van esze d*gni akkor vállalja a következményeket is.

Bocsi de a megcsalás utáni sírás undorító szerintem.

2019. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Olyan büdös nagy pofont adnék neked most! Idióta vagy nem több...
2019. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!