Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? TÖBB LENT

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? TÖBB LENT

Figyelt kérdés
A korhazban megismertem egy fiut aki felig orosz, de tud magyarul. Szimpatikus volt es ezert szeretnem kideriteni, hogy ki lehetett az. Van egy ismerosunk aki ott dolgozik, szerintetek ki tudna deriteni, hogy ki volt o? A neve talan hasonlit az asray- vagy arsayhoz. Ha valaki magara ismer irjon. Koszi. Amit meg tudni kell rola: uszik es ujpestes pulcsija van, ebbol gondolom, hogy oda jar edzeni vagy ott lakik. Ti mit gondoltok? Kerlek segitsetek. Kosziii. Bocsi az ekezetekert, gyorsan irtam. :)

#kórház #orosz #vérnyomás #madarász korház
2019. aug. 15. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem adhat ki belső infót, kiderül, ha lekérdezi. Keress rá a nevére aztán nézz szét, hátha.
2019. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mar mindent megneztem tobbfelekeppen leirva. De azert koszi.


Amugy a korhazban engem mindenki ismer es az ismerosunk magas pozicioban van. Ugy se?

2019. aug. 15. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint te kórházi beteg vagy és úgy ismerted meg? Vagy ott dolgozol és ismerősöd a magasabb poziciós?

Egyébként ahol én dolgozok, ott senki nem nézi, hogy ki milyen adatokat kért le. Tehát ebből nem lehet baj. Kivéve persze ha elkezdik híresztelni, h kinek mi a baja. De ha néhany embert kiad ismerősnek, nem lesz semmi.

2019. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi van azota?:)
2019. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!