Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés

Taszító, ha egy lánynak több pattanása van? Fedje el inkább 4 kiló alapozóval?

Lehet egy lány pattanásosan is szép?


16/L



2019. aug. 17. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehet szép, de hogy te az vagy-e, nem tudhatjuk.
2019. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar, persze van egy határ amikor már azért kéne kezdeni valami arcápolást. De összességében természetesen nem zavar. Persze itt az sem mindegy hogy mit számítasz pattanásosnak, van akin van egy és már meghal, van aki azt se veszi észre ha az egész arca olyan
2019. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavarna. A tesómnak is van és mégis nagyon szép lány.

16f

2019. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ápolom az arcom, és nem az a fajta csaj vagyok aki 1 pattanástól leugrik a Dunába.

Szóval inkább ne kezdjek el sminkelni, fogadjam el?

2019. aug. 17. 21:14
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha ugyanarról a csajról lenne szó, én hamarabb elhívnám randira akkor amikor a természetes arcát látom, tök mindegy mennyi pattanás van rajta.

22f

2019. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
87%
Lány vagyok, de úgy gondolom nem szép az, ha valaki nagyon sok alapozóval próbálja elfedni a pattanásait. A pirossaguk nem látszik, viszont a "kiterjedése" igen. Így számomra figyelemfelkeltő és azt az érzést kelti, hogy az illető képtelen elfogadni magát. Szerintem a szépség nem ezen múlik, hogy van-e pattanása az illetőnek.
2019. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen fogadd el. A szépség nem feltétlenül merül feledésbe pár pattanástól. Attól még lehetsz ugyanolyan szép :3 16/f
2019. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Szard le, egyszer elmúlik. Attól lehetsz szép :)
2019. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

13-16 éves korom közt én is pattanásos voltam. ha nem nagyon pattanásos a bőröd, nem feltűnő akkor alapozhatsz szerintem. de ha az, akkor az alapozástól még csúnyább lesz. ne alapozz ha nagy feltűnő/ sok pattid van.

most 21 éves vagyok és egy db pattim sincs sose, majd elmúlik :)

2019. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar nekem is az
2019. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!