Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony vékony lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vékony lányok! Nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Milyen magasak vagytok(cm)? Hány kg?

(csak kíváncsiság, erre nem muszáj válaszolni) Kort is írjatok légyszíves!



2019. aug. 18. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
156 cm vagyok és 48kg. Nincs egy kimondott esetem de max 1 fejjel legyen magasabb nálam hogy ne kelljen kitörni a nyakam ha a szemébe akarok nézni. Az alkata meg átlagos vagy kicsit izmos legyen. Én személy szerint inkább a belsőt nézem.
2019. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
158 cm és 41 kg vagyok. Nincs pontosságra egy stílusom, de nekem volt nagyon magas és nálam alacsonyabb pasim is (aki szakítás után nyilván majdnem 20 cm-vel átnőtt,de az már lényegtelen.) Nekem személy szerint nem jönnek be a macis fiúk. Max. ha nagyon enyhén azok, de másképp nem. A vékony kissé izmosak,de nem annyira,hogy csak izomból állnak. Magasságra meg nem tudom, minimum egy fejjel legyen nagyobb nálam mert én irtó kicsinek tartom magam.
2019. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Én 161 cm vagyok és 50 kg. Én se szeretem, ha nagyon magas a srác, legyen 180 cm alatt. Testalkatra nem tudom mi jön be. Nyilván csábít az izmosabb test,de volt, hogy már kifejezetten dagibb srác tetszett, szóval ez nem döntő dolog. Semmiképp se legyen alacsonyabb nálam. Egyébként meg én inkább a srácok stílusát szoktam nézni. Hogy hogyan viselkedik, meg persze, hogy milyen a személyisége.

16/L

2019. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magas
2019. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

163cm és 47 kg vagyok. Eddig mindig volt vagy húsz centi köztem és a fiú között.:D

Ne legyen csontkollekció és öltözködjön jól,legyen jó belsővel megáldva.

2019. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy a magasabbak, de az nem nehéz😂 158 cm vagyok, volt már közel 190 cm-s pasim is. Nálam az első benyomás a legfontosabb. Tetszett már mindenféle testalkatú fiú is. (Egyébként 50 kg vagyok). 18/L
2020. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!