Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egy alkalomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egy alkalomra sok ajándékot adni egy csajnak?

Figyelt kérdés

Az van,hogy volt mikor elvakított a szerelem,és még ha tudtam is,hogy köztünk úgy se lehet semmi,hiába vagyunk jóban,de 4 évvel idősebb, ki akartam mutatni mennyire nagyra becsülöm őt meg minden. Azelőtt se éreztem meg most sem olyan erőset senki felé,mind személyileg és kinézetileg is tökéletes. Még szerencse,hogy lett valaki aki el tudta feledtetni.

Szóval párna,toll,pohár ilyenek,ezek között voltak ilyen személyre szabottak is,ugye a nevével ellátva stb. Így utólag visszagondolva irtó cikinek érzem. Alapból nem vagyok ilyen nyálas.


2019. aug. 18. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!