Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ötlete hogy mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálunk egy buli, ahova nyilván hivatalos volt a barátnőm is (viszont senki nem tudja hogy együtt vagyunk). Az este egy pontján felvettem a szobámba mert olyan csinos volt hogy nembírtam magammal. Viszont a haverom keresni kezdett engem és feljött a szobámba. Nyilván ránk nyitott és nagyon kiakadt. Azért nem mondtuk el senkinek hogy együtt vagyunk mert a barátnőm egyik barátnője belémesett és hajt rám, a haverom meg úgy tudja hogy én is szűz vagyok és nem volt még kapcsolatom, azért mondtam ezt neki mert ha megtudta volna hogy nem így van teljesen kiakadt volna mert így ő az utolsó ilyen a srácok között és nagyon zavarja. Annyira mérges volt és nem tudta hogy mit tegyen hogy olyan hangosan kiabált hogy majdnem minden jelenlévő megtudta hogy mitörtént. És meg is volt lepődtem mert nem látott még élőben meztelen lányt és nyilván ismeri is a lányt. A barátnőm meg nyilván csalódott volt mert nem úgy alakultak a dolgok ahogyan tervetük. Most a haverom haragszik és nem akar velem beszélni. Mit tegyek? 17F

2019. aug. 18. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és ne hazudj mindenkinek...
2019. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösznöm. Valaki tud még segíteni?
2019. aug. 18. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog,h ha a barátnőd barátnője beléd van esve és ti nem mondjátok el szegénynek!Milyen barátok vagytok(?) De most komolyan!Nem igaz h nem tudtok őszinték lenni!Kérj bocsánatot,és mondjátok el a másik csajnak is aki hajt rád!
2019. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!