Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakivel már olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel már olyan, hogy azt hitte nem jön be a csajnak amikor még csak elkezdtek beszélgetni, és aztán kialakult kis idő múlva valami csak mert a csaj lassabban nyílt meg?

Figyelt kérdés
Komplikált,igen eléggé komplikált kérdés ámbár nem vészes.xD 18/F

2019. aug. 18. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Na szóval így kell érteni:

Beszélgetsz a csajjal,még alig ismeritek egymást.Semleges minden.Nem tudja,hogy bejön neked.Beszélgettek tovább,jobban megismeritek egymást,megnyílik aztán lesz belőle valami annak ellenére,hogy az elején úgy tűnt neutrum.Valakivel történt már ilyen?Azt hitte nem jön be neki,aztán kiderült,hogy mégis?(csaj stílusa miatt pl.)

2019. aug. 18. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem...

Ismerkedtünk, barátok lettünk... nos, és azok is maradtunk. (persze mára már barátok sem vagyunk igazán...)

Azt hittem, hogy célozgat erre-arra, és én megtettem az első lépéseket... kiderült mást szeret, és nem sokra rá össze is jött avval a személlyel...

Ne járj úgy, mint én! :(

2019. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagyis azt vallod,hogyha nem megy minden simán az első perctől kezdve akkor semmi sem lesz belőle?Tényleg csak akkor lehet valakinél valakinek esélye,ha a legelső pillanatban kölcsönös a vonzalom.A szerelem első látásra létezik csupán ezek szerint.


Nem tudom mit gondoljak.Én mindig azt vallottam,hogy Róma sem egy nap alatt épült.Lehet néha rá kell segíteni mindenre.

2019. aug. 18. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont ez történt amit írtál, nagyon lassan alakult ki, sokáig barátok voltunk, bár az elején más tetszett mindkettőnknek, de engem is nagyon megfogott belsőre a másik. És a szerelem első látásra dologban azért nem hiszek, mert külsőre vonzódhatsz valakihez az első percben, ha belsőre nem fog meg, vagy egyszerűen nem jöttök ki jól.
2019. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én sem szeretek egyből megnyílni,de ha látom hogy értelmes,és érdekes emberrel beszélek akkor szívesebben merülök el egy témában.Szerintem sok lánynál is így lehet,nem mindenki nyitott a komoly beszélgetésre egyből.
2019. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Előző vagyok,tehát ha igy indul egy beszélgetés abbol még simán lehet akármi.
2019. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát Róma építésénél pont nem voltam ott, de azt hiszem ha nagyon be akarsz venni egy várat fel kell készülni az ostromra. De ennek nem kell feltétlenül puskadurrogtatással történnie. Nők esetében a megnyerő személyiség csodát tehet.
2021. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!