Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzem azt hogy sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem azt hogy sose lesz senkim? Nem tudok szeretni meg is vagom a szerelemre

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mar nem tudok kihez fordulni

Olyan regota vagyom a szerelemre hogy valaki viszont szeressen hogy az hihetetlen. Eddig kb 2ember volt aki tetszett azota senki. Sose ir ram senki nem akarnak velem ismerkedni vagy aki igen az nem az esetem. Valamiert ugy erzem hogy sosem lesz baratom es sose lesz aki viszont szeret. Elso csokomnal is kihasznaltak talan felek nyitni nem tudom.

Sokan mondtak mar nekem hogy gyonyoru vagyok bar onbizalomhianyom van teny es valo nem tudom elhinni. Szoval a kulsommel nincs gond elvileg a belsom pedig vicces aranyos torodo lany.

Annyira vagyok a szerelemre megsem tudok szeretni. Annyira vagyom arra hogy valaki szeressen. Egyutt tolthessuk a napjainkat vele aludjak osszebujva . Filmezzunk itthon nezzuk romantikus filmeket ami utana atmegy szexbe. Hogy ha szomoru vagyok ott legyen valaki aki mrgvigasztal es feltetel nelkul az osszes hibaimmal egyutt szeret. Akivel megoszthatom minden boldogsagom

Mi a velemenyetek?

16/L



2019. aug. 20. 23:22
 1/9 anonim válasza:
100%

Egyrészt az, hogy ez a tini párkapcsolatok kategóriába tartozó kérdés lenne, másrészt meg az, hogy komolyabb összeget mernék rá tenni, hogy találsz majd itt pár ajánlatot.

Amúgy meg ne aggódj. A világon nem vagy elkésve semmiről. Ha nagyon kétségbe vagy esve, próbálkozz esetleg társkeresőkkel, csak vigyázz, mert ott relatív nagy számban vannak olyanok, akiknek a fenti ideálból annyi marad meg, hogy vágysz a szexre, és se többet, se kevesebbet nem akarnak. Úgyhogy csak ésszel.

2019. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Mindjárt sírok
2019. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj bocsanat nem a felnott parkapcsolatokba akartam rakni🤦🏼‍♀️
2019. aug. 21. 00:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Az hogy rajtad kívűl több millió fiatal van hasonló cipőben mint te, köztük èn is, de várok. Mindenkinek eljön a saját ideje (jobb esetben) csak ki kell várni. Azzal hogy ezen rágódsz semmit nem érsz el.
2019. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj. Pl próbáld meg, hogy nem figyelsz ezekre a gondolatokra; és akkor majd könnyebben megérkezhet majd valaki, aki kihozza belőled a szeretetet. Nemtom ilyen ember kifejezetten létezik-e, hogy nem tudna senki belőle semmilyen szintű szeretetet kiváltani. Vagy pl esetleg nemtom, van-e ilyen, hogy valakiről/re azt mondod, hogy kedveled(?). Meg amúgy szal adjál magadnak időt, ne akarj mindent most és azonnal, majd ha a sorsod odaér,és a sorsodban elérkezik az az idő, hogy legyen valaki, akkor majd lesz. És nem kell aggódni rajta. Aki nem aggódik, annak pl jobb lesz a kisugárzása. Ja és ez, hogy elfordulsz a rossz gondolatokról, ezt én nem szőnyegalá söprésnek nevezném, hanem nem veszel erről az adott problémáról tudomást, és akkor nincs is. Ez természetesen nem működik minden problémánál, de ebben az esetben szerintem alkalmazható. És szal tehát tényleg ne aggódjál. Majd lesz amikor lesz, még nagyon fiatalka vagy, van még időd bőven, nem vagy lecsúszva semmiről,nem kell görcsösen siettetni a dolgokat; hogyha ráfeszülsz, akkor annál később érkezik meg az adott illető.
2019. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan erre vágyok én is, egy visszahúzódó aranyos lány aki elfogad ahogy vagyok, megszeret.. De hát a sok csalódás a bizalomhiány nagyon bele tud cseszni az életbe, ezt megértem.. meg hát ahogy irtad, azt vettem ki neked a külső a fontos, ha nem a külső lenne a fontos és tudnám hogy elfogadó vagy én például tökre szivesen megismerélek. Az meg hogy gyönyörű vagy, nem jelent semmit. Önbizalomhiányos visszahúzódó (ilyen vagyok én is) az meg inkább aranyos, mint hátrány, a beképzelt hercegnők csak egyéjszakára kellenek a fiuknak.. Bár én más vagyok, de ugyan arra vágyok amire te, aki elfogad mindennel együtt és velem lenne mindig, akivel megoszthatom amit csak tudok, főleg a szeretetet.. Csak sajnos az emberek...

F

2019. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os


Valamilyen szinten mindenkinek szamit a kulso realativ hogy kinek ki nez ki “jol”. Egy igenytelen fiu egyik lany erdeklodeset sem kelti fel es ez gondolom forditott esetben is igy van.

Hiszen ahogy mondjak a kulso meg fog a belso megtart. Ha a kulso tetszik es a belseje is legalabb olyan jo mint a kulseje ahogy jobban megismered a kulso “fontossaga” elhalvanyul es a belso lesz a fontosabb. De nezhetsz ki jol ha belulrol rohadsz

2019. aug. 25. 02:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek💓
2019. aug. 25. 02:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez igy van nézhetsz ki jol de belül szar vagy, ez szinte minden mai lányra igaz, haspóló meg egyéb ribis cuccok de szeretni az olyan nem tud... És ha én igénytelen vagyok mert nem fürdök minden egyes nap és mert nincsenek drága ruháim csak egy farmar meg ing? Akkor én már egy szar ember vagyok? F*za kis világ ez mondhatom.. Az jogos hogy kis tetszés kell, az arc.. Az arc a lényeg külsőre szerintem csak legalábbis nekem más nem számít.. Na mindegy is, akkor.. Sok szerencsét then.
2019. aug. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!