Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten vannak olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten vannak olyan szórakozóhelyek ahova 16 éves kortól be lehet menni?

Figyelt kérdés

Sokat kerestem a netem de mindnél azt írták hogy csak 18 éves kortól engednek be.

Azt megértem hogy alkoholt nem szolgálnak ki, de bemenni miért nem lehet 18 alatt? Csak táncolni szeretnék:(


Hogyha tudtok ilyen helyekről, akkor légyszíves konkrétan írjátok le a hely nevét, ne csak azt hogy a 4-6os vonalán vannak ilyenek. Köszönöm:)



2019. aug. 21. 17:39
 1/5 anonim válasza:
100%
22 óráig nagyjából mindenhova be lehet menni. De tessek: Fügeudvar, Műhely
2019. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És hova lehet menni 22 óra után?

(amúgy ez egy kocsma és a képek alapján úgy láttam hogy nem nagyon van hely táncolni) de azért köszönöm:)

2019. aug. 21. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben buli függő és a szervező határozza meg hogy ki mehet be. 18 alatt tényleg nincsen sok buli, de nagyon sok helyre be lehet sunyulni, főleg ha csaj vagy. Én mentem már be hamis belga személyivel amit amúgy csak telóról mutattam, de mivel a biztonságiak nem tudtak angolul ezért békén hagytak és beengedtek. (Persze ezt ne utánozd, az okirathamisítás nem játék) Igazából kérdésre válaszolva Remixben van a legtöbb fiatal buli, de van a Rioban is, Romkertben, Ligetben (De ezt inkább hanyagold) és ritkán Akváriumban. Ez kb ahol én fordultam meg legálisan és eszembe jut. 18/F
2019. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Első vagyok, eszembe jutott még: Fogasház,Instant- ez egy nagy hely, ha jól emlékszem több parkett is van több féle zenével. Arra nem emlékszem, hogy 22 után kiküldenek-e , de tőlem sosem kértek személyit.

Amiket az első válaszban írtam ott is vannak diszkós részek a pincében.

Ezen kívül ami a Lánchíd lábánál van a Rakpart meg a Ponton?. A Rakparton tuti van Dj, a másikat nem tudom, de innen fix, hogy nem küld el senki

2019. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm;)
2019. aug. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!