Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik ha a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik ha a lányok kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Mert én ugy hallottam hogy igen ,de amikor én kezdeményeztem akkor nemet mondtak pedig úgy látszott mintha énis bejönnék neki,de nyilvàn tévedtem, és utána màsok mondták hogy hulye vagy a fiunak kell lepni mert ha o nem lep akkor nem jossz be neki de szerintem ez hulyeseg miert ne kezdemenyezhetne egy lány ? Nem mindent a fiuknak kell csinálni és bár nemet mondtak én orulok hogy meg mertem kérdezni.
2019. aug. 23. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nyugodtan kezdeményezz, én örülnék egy ilyen lánynak.
2019. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 I noor Y ***** válasza:
83%

A kezdemenyezest kulonbozokeppen lehet erteni es sztem azt is sokan felreertik h a sracnak kell csinalni mindent.

Ha pl ott ulsz egy szorakozohelyen ( lanykent)

Es megtetszik egy fiu akkor kezdemenyezhetsz ugy is h ramosolyogsz es ugy is h odamesz konkretan ahol o van es ratapadsz mint egy pioca

Ha nem vagy egy fullos csaj akkor a 2. esetben ritkan lesznek pozitiv elmenyeid.

Az elso esetben megadod a sracnak azt pluszt h legyen toke odamenni hozzad , mivel erzekelteted vele h bejon ( es megse vagy nyomulos👌)

Nyilvan ugy az elfogadottabb ( es sztem a jobb is) ha a csavo megy oda hozzad, viszont ha nem adsz neki pozitiv jelzeseket akkor valoszinuleg nem fog odamenni. A gondolatmenet alapjan nem mindent a fiu csinalt mert te is kivetted a reszed belole.

Viszont ha lanyok piocakent probalnak tapadni az az en szememben sokszor inkabb visszataszito

2019. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tapadtam ra de kösxönöm a valaszod es nem nagyon zavar h nemet mondott legalább tudom h mostmar oda merek menni megtudom kerdezni ramerek irni ha valaki tetszik ja es fullos csaj vagyok D ;)
2019. aug. 24. 00:11
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen, szeretik. Én például nagyon becsülöm is az ilyen lányt!

Ebből is látszik, ki az, aki tényleg komolyan gondolja az egyenjogúságot, és ki az, aki csak akkor hozakodik elő vele, amikor haszna van belőle.

2019. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Van kedved ismerkedni velem?
2019. aug. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy fullos?
2019. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol máshol, de Angliában a brit tudósok megkérdeztek több száz fiatal felnőttet, hogy nekik bejön-e ha egy lány kezdeményez. A válaszolók több mint 90%-a azt válaszolta, hogy kimondottan vonzónak tartja a kezdeményező lányokat.
2019. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeretném, de úgyse fog soha megtörténni.
2019. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszene, semmi baj nincs ezzel :) Szerintem mindegy ki kezdeményez, nyilván az fog először lépni akinek először megtetszik a másik fél.

Úgy értem hogy pl. ha Te látsz egy fiút aki neked bejön, akkor ne arra várj hogy ő odamenjen hozzád, hanem nyugodtan lépj Te.

(Ha még mindig nem vagy ott, léphetsz többet is)

2019. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező,latom tiltottak a profilod

Szeretnélek megismerni,ha újra regisztrálsz,írj ŕam

Köszi!

2019. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!