Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasim de màst is szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim de màst is szeretek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nemrég kezdtem járni viszont ő csak szid és sokszor beolt nekem... Nagyon fàj főleg úgy hogy én nem csinálok semmit csak amikor van kedve leolt de valamikor meg nagyon szeret... Sokszor fájdalmat okozott... Viszont most nemrég egyben megismertem egy máwik fiut akiről kiderült hogy szeret engem... Ő nem bánt engem soha nagyon jókat elbeszélgetünk és ha a pasim megbánt ő az 1. Akinek a vállán sírok és megvígasztal éa meghallgat. A pasim sosem képes meghallgatni és kiakad folyton minden eggyes kis valami és engem szid le.. Utána meg persze megint jön a nagy szerelem... Én szeretnék bolodog lenni de egsszerűen valamikor szárnyallok vele valamikor meg összetöri a szivem... A másik fiu nagyon kedves és cuki.. Fogalmam sincs mit csináljak... Mind a 2 srácot szeretem és ebben szeretném hogy segitsetek választani...

2019. aug. 24. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsál vele a jó ég szerelméért. Ne légy hülye.
2019. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsd. Nem jo ha bánt téged
2019. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. A másikkal meg jöjjél össze.
2019. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a mostanival.
2019. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom higy szakíts a mostanival. Azok alapján amit írtál, nekem úgy tűnik, hogy a másik srác tényleg szeret téged.
2019. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye.
2019. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts azzal aki bánt. Mi értelme egy ilyen kapcsolatban lenni. Hiába kedves még aranyos néha ha nem tud értelmesen beszélni veled. Ott a másik aki kedves veled és te is szereted őt. Nyilvánvaló hogy vele kellene lenned akkor
2019. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!