Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy iPad Pro 11-el, illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iPad Pro 11-el, illetve egy iPhone XS-el lehet jobban csajozni?

Figyelt kérdés

Melyiket tegyem le az asztalra az étteremben/restiben/kocsmában hogy végre oda jöjjön egy csaj hozzám?

F/21



2019. aug. 25. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

És ilyen emberek vannak körülöttünk.

Amúgy szànalmas ez a viselkedés és ezt a csajok is látják , ezért bármit letehetsz az asztalra ha egy lúzer vagy.

Èpítő kritika, fogadd el.

2019. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél telefon helyett egy személyiséget
2019. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonnal akarsz csajozni akkor a pénzéhes r**ancok mennek oda hozzád.
2019. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha te tudnád, hogy a kőkorszaki Nokia 6300-as telefonommal a zsebemben hány csaj pippantott le😁😜
2019. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
neked semmivel, eszed is annyi amennyi lejon ebbol a kerdesbol
2019. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el az Apple termèkeket!

Egy szèp 1 kilós 24 karátos aranyrúd mindíg beváltja a remènyeket.

Ha szerencsèd van mèg az árfolyama is javul, így kèsőbb haszonnal tudod eladni ellenben az iPhone-okkal amiknek 2 èvente feleződik az ára.

2019. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá hoppá nem feltétlen csak a kérdező a hibás!

Valakinél már ez az igény alap.


Kérdező:

Ne kézzel fogható dolgokkal szerezz barátnőt :)

2019. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj. Először is én egy nő vagyok. Szóval jöjjön az én szemszögemből a dolog:

Hozzám szoktak odajönni a férfiak/fiúk, én egyhez sem! Ahogy látom más nő se megy oda férfiakhoz, csak a tizenéves kis p*csák szoktak ráakaszkodni pasikra. Senkit nem érdekel, hogy milyen telefonod van. Az külsőd számít. Nem a telefonodra fog hasonlítani a gyereked.

2019. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Telefonnal csajozni elképesztően szánalmas ötlet. XD

Senkihez nem mennék oda a telefonja miatt, mivel nem érdekel.

Miért menne oda hozzád bárki is? Az általad leírt helyekre legtöbbször társasággal megy az ember, miért törődnének egy ismeretlennel?


18/L

2019. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat a normális lányok ezt pont leszarják de egy gold diggerhez meg túl kevés.

Szval két opciód áll fent 1.veszel egy bömbi/audi/merkades -t. És ezeknek a kulcsát rakod ki az asztalra.

2.Szerzel a boltból egy kis stílust normál módon öltözködsz. Ápoltá avanzsálod magad.

Humor is jó lenne. Műveltség ez bizonyára rád fér. És egy jó adag magabiztosságot, hogy ne a lányoknak kelljen odamenni hozzád/vagy a kulcsodhoz.

Nagyjabol ennyi is, hajrá.

18f

2019. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!