Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok jobb megoldásnak?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy lányt facebook-on, és miután észrevettem, egyből be is jelöltem. Nagyjából 3 perc múlva már vissza is igazolt, én pedig kicsit később írtam is neki egy egyszerű, de nem sablon szöveget. De ő csak megnézte, és nem válaszolt. Most ilyenkor jön a kérdés hogy inkább legyek kitartó és írjak e még neki pár nap eltelltével, vagy inkább hagyjam?
2019. aug. 25. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős.. Visszahúzódó srác vagyok ,azt mondják próbálkozzak, ha ráveszem magam akkor is vagy vissza se irnak vagy nem tudják elfogadni hogy nem vagyok az az önbizalommal teli macsó akire várnak.. Szerintem bejelölésnél jobb nincs.. :/

18f

2019. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne Facebookon ismerkedj :D 😂😂😂
2019. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem se, amugy meg ki tudja hányan irnak rá.
2019. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2,3

Nem csak facebook-on szoktam ismerkedni, de ha egyszer egy olyan lány jön be akit nem is ismerek, sőt nem is egy városban élünk akkor hogyan találkozzak vele, ha még az első üzenetemre se válaszol?

2019. aug. 25. 20:00
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ha látta, de válaszra sem méltat, hagyd a francba. Ennél azért mindenki többet érdemel

17/L

2019. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!