Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 és 20 év körüli duci telt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 és 20 év körüli duci telt csajok te menyire találtok párt nektek mien srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok léci
2019. aug. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Semennyire nem találok és eddig még nem jöttem rá, pontosan milyen srácok jönnek be.

18/L

2019. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs különösebb esetem, de a jelenlegi páromat leírhatom. 180 cm magas és kb 90 kiló, elég izmos, mert küzdősportol, de intelligens és nagyon odaadó. Az utóbbi kettő dolog nagyon sokat nyom a latban.


(Egyébként nem tudom, mennyi számítok ducinak 160 cm-vel és 57 kilóval, az tény, hogy nem vagyok vékony, de a testzsírom csak 21.)

2019. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ducinak nem mondanám annyira magamat, viszont semennyire se találok párt magamnak. Belső: humoros, figyelmes, határozott, kedves. Külső: nekem már az is elég, ha magasabb nálam. Konkrét esetem nincs. 17/L
2019. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom én is kicsit teltebb srác vagyok és nekem nem a külső számít, de a telt szerintem kicsit szebb akkor az számít az adóm 1%ával? De most komolyan, nem a külső a lényeg, egy okos lány ugy gondolkodik hogy nem a külső a lényeg. Mondjuk én még nem találtam olyan lányt aki elfogadna de tegyük fel van olyan is, és itt várom :D

18f

2019. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arremiszqween ***** válasza:

Hát külsőre nekem főleg a magas vékony srácok jönnek be.

Belsőre meg a humoros, és talpraesett pasik.

Ja és maximum 20 évesek 😅

17/L

2019. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rudesz2 válasza:
Tatabánya környékén van duci csaj aki ismerkedne?
2020. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!