Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek attol hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek attol hogy ha meglát élőbe nemfog tudni elfogadni, mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Én nem csak úgy mondom,tényleg kicsit nagyobb vagyok a kelleténél és ő meg eléggé ugy olyannak tűnik akinek a szépség is sokat számít. És mondja hogy nagyon szeret, de olyanokat is mondott amikből én azt gondolom ,hogy nemfog tudni felvállalni. És nagyon félek, mert nagyon szeretem..
2019. aug. 26. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtad is neki,hogy milyen vagy? Szerintem nem kellene túlzottan beleélned magad úgy,hogy még nem is találkoztatok. Lehet hogy meglátod,és te fogod azt gondolni,hogy soha többet.
2019. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapság képeket küldeni magunkról nem nagy dolog.

A másik, hogy minél elöbb kell személyes találkozó, még mielött érzelmek alakulnak ki.


Èn már nem vagyok fiatal, de huszas éveim elején már ment az internetes chatelés és ott megismerkedtem egy fiúval. Képek még nem voltak, okos telefon sem, így fényképet nem láttam róla. De chaten nagyon szimpi volt, hónapokig chateltünk. Majd találkoztunk.

Hát kinézetre nem jött be, nem volt gáz a srác, de nekem egyszerüen abszolút nem ilyen emberek jöttek be. DE amiben nagyon csalódtam a természete. Ami jó volt chatelésnél az idegesítö volt személyes. Pl a túl kedvesség, amikor már papucs szerüen viselkedik valaki... Végül is barátok maradtunk, de innentöl tudtam, hogy attól, hogy jókat lehet valakinvel irogatni, még személyesen lehet totál más természete.

2019. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja hat igazábol látott má rolam képeket meg videohivásba is beszeltunk már,csak nemtom... azért élőbe megis csak mas. Ezert fogunk minnel hamarabb talalkozni.
2019. aug. 26. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ne éld bele magad túlságosan,ahogy írtad is élőben teljesen más lehet egy ember mint képeken.Viszont bízz benne,hogy a belsőd megfogta annyira,hogy meg is tartsa.
2019. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!