Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viszonyul így egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyul így egy fiú egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm akit bejelöltem, írtunk egyszer kétszer. Majd a fiú nem válaszolt a mostani üzeneteimre és meg sem nézte. Mi az oka ennek? Elmentem volna vele sétálni, de ezek után inkább meggondoltam magam.. Mindig én írtam rá és már meguntam hogy nem válaszol vissza.
2019. aug. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el az utolsó üzeneted óta? Nagy eséllyel nem igazán érdekled.
2019. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ignorálod,nem jelentett neki semmit azaz 1-2beszélgetés,nem tudtad megfogni.Hagyd békén,ilyenkor még rosszabb ha elkezded zaklatni.
2019. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, a fiuk is inkább a szexet keresik.. én is várok arra hogy bejelöl valaki aki mondjuk itt pesten él és el jönne sétálni vagy valami hasonlot csinálni, de hát engem nem sokan fogadnak el sajnos, és minden ember ilyen.. Egyik helyen 8 emberre írtam rá, egyik sem válaszolt.. hagyd békén, sajnos ilyenek a fiúk is lányok is legtöbb esetbe.. Nem érdekled

F

2019. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!