Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele, ha aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele, ha aki tetszik van párja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, főleg a 15-20 korosztályban, hogy hogy álltok hozzá, ha valaki bejön, de jelenleg nem szingli? Nálatok ez egyből off, vagy próbálkoztok, hátha? Vagy kivárjátok amíg egyedül marad? Csak azért kérdem, mert pl ismerek egy srácot, aki úgy szerezte meg a barátnőjét hogy az már menyasszony volt. Illetve én vagyok az ellenkező esetben, hogy tetszik valaki, de van barátja. Mi a véleményetek?
2019. aug. 26. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot tönkre sosem tennék,velem tettek már ilyen nem volt túl kellemes.Ha azt érzem,hogy mégis nagyon kellene számomra az adott ember,és annyira szeretem,hogy tudok rá várni akkor megvárom amíg szingli lesz.
2019. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akinek van társa, az tabu.
2019. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom hogy akinek van valakije azzal nem kezdek ki

Ellenkező esetbe nekem nagyon rosszul esne ha valaki velem ezt megtenné

Arról nem is beszélve hogy jo mondjuk elszeretek valakit valakitől

Akkor mi a garancia rá hogy tőlem nem szeretik el

Mármint nyilván egy kapcsolatba csak akkor tud belépni egy harmadik ha maga a kapcsolat sz@r de ha valaki ezt úgy kezeli hogy amikor feltűnik egy harmadik személy akivel nég talán nem is volt semmi de jobban megmozgatja mint akivel együtt van

Mégse szakít azzal akivel együtt van az nekem már alapból nem pálya

Gyenge jellemre vall mindkettő

Az is aki belép egy kapcsolatba harmadikként és az is aki annyira gyáva hogy akkor ne vessen véget az elözönekrmég mielőtt bármi is elkezdődhetne

2019. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam egyből off.
2019. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor asszem várok. Hátha. Nehéz lesz, de így a legjobb. Köszi mindent :)
2019. aug. 26. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálom elfelejteni.
2019. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék olyannal, akinek van barátnője. Egyből off.


19/L

2019. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!