Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek le kellene ráznom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le kellene ráznom vagy teljesen normálisan, kedvesen beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Pár napja irt egy srac Facebookon, miután visszajeloltem kb rögtön, hogy mennyire tetszem neki, szép vagyok és van-e kedvem beszélgetni.

Én visszaírtam neki, hogy “nagyon köszönöm, igazán kedves vagy, de van barátom”

És tényleg ez az igazság, nem csak kifogás volt 😃

Erre kb csak az volt a válasza, hogy “attól még beszelgethetnenk” én mondtam, hogy nekem igazából mindegy

Utána kérdezett pár dolgot rólam, én válaszolgattam, de azért annyira nem voltam bőszavú, próbáltam viszonylag rövidre fogni


Na es a kérdés lényege, hogy nem tudom, hogy ilyen kezdés után (hogy ennyire nyíltan leírta az 1. Uziben, hogy igazából miért jelölt be) inkább kedvesen razzam le vagy ‘engedjem el’ azt, hogy ennyire bejovok neki és beszelgessek vele úgy, mintha egy (leendő) sima fiú haverom lenne, akinek nem tetszem?

Szerintetek?

Melyik a jobb döntés?



2019. aug. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Rázd le! Erre a kapcsolatod is rámehet
2019. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Múltkorában velem is volt egy ilyesmi

Annyi különbséggel hogy én úgy mondtam hogy van barátom hogy nem volt

Tudom hogy gáz volt de nem akartam a gyerekkel semmit se kezdeni

Egyébként mi is beszélgettünk egy ideig aztán nem nagyon írtam neki vissza

Tudom tudom szintén etikátlan volt ez tőlem

És végülis abbamaradt

Azt mondjuk túlzásnak érzem hogy emiatt a kapcsolatod is tönkremenne

Akkor beszélgess vele ha akarsz ha pedig nem

Akkor valahogy rázd le

2019. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem fogom figyelni a kérdést, de ha hűséges vagy akkor nem más fiúkkal beszélgetsz, eszedbe ne jusson ilyen. Ha nem vagy hűséges akkor nyugodtan dumálgass csak más fiúkkal
2019. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd megpróbál elszedni a barátodtól, vagy el sem hiszi, hogy van. Rázd le!
2019. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rázd le. Ne légy bunkó,de légy határozott és ha kell,tiltsd le.


F

2019. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek hűség próbái. Ilyenek mindig lesznek, és mindig neked kell majd eldöntened, hogy merre tovább. De azért tudd; a pasid is hasonló próbatételeken megy keresztül, és az ő hűsége a te kezedben van, mint ahogy a tiéd az övében. Amíg fenntartja benned a szerelmet, hűséges leszel. Amíg fenntartod benne a szerelmet, hűséges lesz. Így működik ez "Felnőttéknél".
2019. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!