Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem. Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Miért nem mondja el mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány akit néhány hete ismertem meg. Közelebb kerültünk egymáshoz, 2 szer voltam vele “randin” ahol már az első alkalommal megcsókolt, képeket csinált rólunk stb. Direkt olyan helyekre mentünk ahol kettesben tudunk lenni és beszélgetni, így gyorsan közel kerültünk egymáshoz. Megbeszéltük hogy ma elmegyünk valahova egy találkára, erre tegnap este azt írta hogy legyünk barátok... Megkérdeztem tőle hogy miért döntött így de azóta vissza sem ír... Nem tudom hová tenni az egészet, valaki érti ezt?

2019. aug. 26. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
lehet közbe lépett az ex.
2019. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Már megbocsáss, de elég furcsa egy libával keveredtél össze.
2019. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Abban egészen biztos vagyok hogy nem az ex miatt.

Nem tudom hová tenni én sem. Pedig egy nagyon okos lánynak ismertem meg.

2019. aug. 26. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az is lehet, hogy tesztel.
2019. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért is írtam ezt ide mert tudom hogy szokott itt kérdezgetni és ma is láttam kérdését... Hátha legalább anyit elérek hogy elmondja mért döntött igy :(
2019. aug. 26. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akar megbantani, nem akar kapcsolatot gyors neki vagy valamelyik amelyik kanyhalobb toled elcsabitotta
2019. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A megbántáson már túl vagyunk azt már elérte...
2019. aug. 26. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem értem mert ha mondjuk én nem akarok kapcsolatot vagy egy adott embertől nem akarok semmit se akkor azt nem csókolom merh az első randin

Szerintem hagyd rá

Majd ha akar valamit ir neked

Ha komolyan lenne keresne

17/l

2019. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Talonba tett. Jött egy másik srác,de azért még később jól jöhetsz neki.

Ha nem jön össze a másikkal,akkor ismét keresni fog.

2019. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!