Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a kollégan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a kolléganőm 17 éves tini lánya abbahagyja velem a gyerekes flörtöléseit végre?

Figyelt kérdés

Nyári munkára a kolléganőm beszervezte a lányát oda ahol mi is dolgozunk.


Ahogy oda került elkezdett flörtölni velem felvett Facebookra messengerre állandóan küldözgeti szív és puszi emojikat.


Mikor megtudta,hogy 4 év után szakítottam a barátnőmmel még rosszabb lett,folyton ölelget,hozzám ér,simogat,pont akkor hajolgat munka közben mikor ott vagyok szóval kacérkodik velem.


32 éves vagyok most szakítottam a barátnőmmel 4 év után és ez lelkileg sokat kivett belőlem.Megmondom őszintén fárasztó engem ez a gyerekes viselkedés.


Már írtam neki és mondtam is élő szóban is,hogy ezt legyen szíves hagyja abba,akkor úgy tűnt mintha megértené,de néhány nap után folytatódott minden előről.


Fodrásznak tanul így elkezdte mondogatni,hogy levágja a hajamat gyakorlásképpen,anyja is jó ötletnek tartotta így át kellett mennem hozzájuk,miközben vágta a hajamat a melleit a fejemhez nyomta.


Lakásomat is újítom mindig mondja hogy csak hívjam és szívesen segít benne.


Szóval,hogy értessem meg vele ezek után,hogy fejezze végre be? Vagy szóljak az anyjának?



2019. aug. 28. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szólj az anyjának. A mostani álláspont alapján úgy tűnik, hogy nem akarja megérteni amit mondtál neki.
2019. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Szólj!

Bár akkor lehet, h a sértődött kislány megvádol némi zaklatással.

2019. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
ha már le is irtad neki, hogy hagyja abba (szóval van bizonyitékod, hogy te próbáltad leállítani), akkor szólj az anyjának
2019. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Irányítsd át hozzám, majd én rendezem. :)
2019. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Hogy milyen nyuszi pasi vagy... Más a fél kezét adná, ha egy 17 éves friss husi kikezdene vele, te meg nagy ívben lesz@arod. Hát szép mondhatom. Privátban igazán elküldhetnéd az elérhetőségét ennek a derék, jóravaló leányzónak😜😉
2019. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
#5 nyuszi? Ugyan már. Van olyan értelmes, hogy ne használja ki a lányt.
2019. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne szólj az anyjának!

Lehet a lány megvádolna eröszakkal!

2019. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Én találkoznék vele és megdugnám :) :) Nem kihasználás, hisz a csaj sem akar többet valószínűleg. 1-2 évig randiztok, dugtok, aztán keres mást :) Én kiélvezném az adottságait! :)


Elérhetőségét megadod? :D


1. kiegészítés:

Amúgy 32 éves létedre itt kell kérdezned erről? Akkor pont hozzá illő vagy, mert nem tudod ilyen idősen megoldani. Nem sértésnek szántam, de ha így halad az emberiség, a következő kérdés kb az lesz, hogy kire szavazzanak, vagy pedig az, hogy bal vagy jobb kézzel kellene kitörölni?


2. kiegészítés: Kérdés milyen a munkahely. Kolléganő milyen befolyással rendelkezik? Ha megdugnád a lányát és kiderülne mi lenne a munkahellyel? Persze annak ellenére, hogy ez az együttlét jogilag teljesen legális. De tudjuk, hogy vannak akiket a jog nem érdekel és inkább a saját

-erkölcseik /

- prüdériájuk /

- kifelé mutatott kép, hogy mások mit gondolnak róluk

vezérel...

2019. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Küld hozzám! Feri bácsi a nyóckerből 75F
2019. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Dugd meg az anyját. Amint erről tudomást szerez, leakad rólad.
2019. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!