Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy fiúval közel kerültünk egymáshoz egy kiruccanáson, amit az osztály szervezett. Egész végig beszélgettünk, bár előtte jó ha váltottunk két mondatot egy hónapban. Aztán egyik este kicsit ittunk, bár egyikünk sem volt berúgva, mert mint kiderült, ő is mindenre emlékezett. Elkezdte simogatni a combomat, megpuszilta az arcomat egy párszor, megfogta a kezemet és az este végére a lábam az ölében volt. Ezek után mindketten elmentünk aludni, de másnap úgy tett, mintha semmi nem történt volna. Ez most mit jelent? Megijedt, vagy megbánta ami történt? Osztálytársak vagyunk, nem szeretnék emiatt feszültséget. Azt is tudom, hogy neki új ez a dolog, nem volt még egy barátnője sem. Ha lehet, akkor értelmetlen és utálatos hangnemű válaszokkal kiméljetek!

2019. aug. 30. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, hogy érez-e valamit, vagy teljesen közömbös vagy neki
2019. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Majd mi full idegenek tudjuk, hogy mit miért csinált...

Én a helyedben hagynám a dolgot. Ha ő felhozza beszéljetek róla, de te ezért ne keresd.

2019. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiú még bátortalan, mondanám, hogy "kezdő". Elegyedj vele szóba, lássa rajtad, hogy kedveled őt. Írhattál volna kort is magatokról...

Ne tapadj rá, de érezze, hogy fontos neked.

Ffi.

2019. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!