Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csajozni a suliban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni a suliban?

Figyelt kérdés
11.-es fiúként hogy tudnék felszedni egy 9.-es lányt?

2019. szept. 2. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

1. Néz jól ki.

Ha az első feltétel nem teljesül, akkor legyél gazdag, ha ez se akkor nagyon sok sikert kívánok.

2019. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Előnyöd van mert nagyobbként imponáló a “kis” kilencedikes lánynak ha egy idősebb odamegy hozzá. Amúgy engem a “Szia! Te is ide jársz? Olyan ismerős vagy” szöveggel szedett fel 11.es fiú mikor még 9.es voltam... imponált a magabiztosság, meg hogy úgy is oda mert jönni hogy a barátnőim ott álltak körülöttem. Menj oda mutatkozz be, akár valami vicces szöveggel és hívd el valahová.. Nálam bejött mert azóta is együtt vagyunk ennek pedig már majdnem három éve! Úgyhogy hajrá
2019. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
2019. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hallgass rám! Ne a saját sulidba csajozz! Nem jön össze jó ideig fogsz vele nap mint nap találkozni és nagyon kellemetlen lesz. (Tapasztalat)
2019. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha egy fiu oda jonne csajozni en instant bele szeretnek, 1.ha jol nezne ki(nekem a nem olyan helyes de jopofak is bejonnek), 2.ha jol nezek ki rogton mondana 3. ha erezteti h komolyan gondolja(marha ugy gondolja)

tolem ennyi 16l

2019. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Menj oda a szekrényéhez amikor ott van (gondolom van neki a suliban) és szerintem annyi is elég lenne elsőre, hogy "Szia, lenne kedved beszélgetni, olyan ismerős/szimpatikus vagy!" Tuti hogy már ennyitől zavarba fog jönni😚
2019. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Mond azt hogy a farkad kívánságot teljesít ha megdörzsölik
2019. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!