Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha osztálytársam törölte Snapchaten az egyik fiú ismerösömet?

Figyelt kérdés
Semmi baj nem volt a fiúval, csak a barátnőm letörölte mert hogy neki nem tetszett hogy ismerösők voltunk. Én ezt nem szerettem volna, de mire kikaptam volna a kezéből addigra már eltűnt. Beakarom addolni, de lehet azt hiszi én töröltem és nem jelöl majd vissza.
2019. szept. 5. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagy baromság, tök gyerekes! Szerintem ne is foglalkozz ilyen szarságokkal. Vagy ha annyira akarod akkor csináld. Nem hinném, hogy ne jelölne vissza, de ha esetleg tényleg nem jelöl az is aztán elég pitiáner dolog.
2019. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!