Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen kínos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem el abba a suliba járni, aholva most járok, és az egyik fiú osztálytársam elég látványosan nyomult éd ma áthivott magukhoz, de én mondtam, hogy van barátom és ez bem lenne fair vele szemben. Ez volt pénteken (azóta nem voltam suliban, de nem emiatt) és holnap megyek újra és félek hogy kínos kesz, vagy hogy nem hagy békém.

2019. szept. 11. 14:17
 1/3 October15 ***** válasza:
Fejtsd ki, mi lenne ezen kínos? Egyenes választ adtál, nem csináltál semmit szóval kínos aligha lehet. Azt meg nem tudhatod, hogy próbálkozik-e tovább. [Feltéve, hogy nem átíratkoztál az azért laza, hogy a 2. hétben a csávesz 9-ben csajokat hívogat szobára. XD]
2019. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem átiratkoztam... Nem tudom... Nagyon rossz vagyok emberek visszautasításában, mert félek hogy rosszul esik nekik. Most is kivsit bűntudatom van, pedig még csak nem is szimpatikus az osztálytátsam.
2019. szept. 11. 14:47
 3/3 October15 ***** válasza:
37%

Azért a "van barátom" eléggé egyértelműnek tűnik. Kivéve ha gyakoriak a 14 évesek akik szeretik a triciklit. :D Szóval... yep eléggé egyértelmű visszautasítás.


Azért ha 2 hét után szobára hív nem lehetnek különösen komoly érzései. :D Szóval kétlem, hogy ezen kellene pörögnöd.

2019. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!