Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki tetszik de a folyóson (szerintem direkt amúgy ez lehet nem jó de nagyon bonyolult az egész story) nem néz rám. Mi az amit ha csinálok akkor tuti felnéz? Nem akarok sikítani egyet vagy ilyesmi csak olyan normál kereteken belül. Menjek neki "véletlen" vagy mit csináljak? Előre is köszönöm a segítséget.

2019. szept. 11. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a társaságát.
2019. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Menjek neki "véletlen" vagy mit csináljak?"

Persze,azt még le balf.s.ozz. Ne azt akard elérni,hogy nézzen rád 10 másodpercig,mert ezzel nem érsz el semmit. Szerintem a beszélgetés,ismerkedés lenne a legcélravezetőbb.

2019. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb megoldás hogyha leejtesz előtte "véletlen" füzetet és könyvelés akkor biztos rád fog figyelni. Aztán itt meg is kérheted hogy segítsen összeszedni.
2019. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocsi könyvet akartam írni.
2019. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De nem merek csak úgy random odamenni hozzá és -beszélgetni vele... 😅
2019. szept. 11. 21:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbáld meg azt amit a 3-ban leírtam. Az még sikerülhet is.
2019. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen amúgy az nem rossz ötlet. Köszönööm ❤
2019. szept. 11. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs valami haverja akivel jóba vagy? Mert ha van,odamehetnél a "haverhoz" beszélgetni mikor vele van.


Vagy ami nálam bejött,hogy kiderítettem mi az érdeklődési köre és mikor elmentem előtte arról kezdem beszélni a barátnőmmel,erre egyből felkapta a fejét,aztán következő alkalommal magától megszólított. Persze ehez képben is kell lenni azzal kapcsolatban ami őt érdekli.


Sok sikert. Majd jelentsél mi volt

2019. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából mi már beszéltünk neten. Ohh jajj lehet egyszerűbb lenne ha leírnám a háttér storyt is. (Ha valaki esetleg ugy gondolja tudna segíteni akkor privátban leírom szívesen minden ötletnek örülök)
2019. szept. 11. 21:56
 10/15 A kérdező kommentje:
És amúgy rendben! Majd megírom mi volt. :D (magamat ismerve túl beszari leszek de nem baaj xd)
2019. szept. 11. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!