Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a melletekkel mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a melletekkel mennyire vagytok megelégedve, és hogyhordjátok?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy túl kicsi, túl nagy, utálom, hogy megnő stb.

2019. szept. 11. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Utálom,hogy kicsi, de mivel már a növekedő korszakot elhagytam,így esélyem sincs nagyobbra. Sportmelltartó a legkényelmesebb,mert nem áll el a szivacs miatt.
2019. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Utálom hogy nagy és a sportmelltartóban nincs szivacs így átlátszik a bimbóm, ja és folyton kiesik a melltartóból
2019. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Normal meret, ikertestverek ugyhogy semmi gondom vele
2019. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... mivel 70/F-es mérettel lettem megáldva, rémálom a melltartó vásárlás, mert mindenki csak hüledezik, amikor kimondom nekik ezt a számot.

Sokáig utáltam, de aztán megbarátkoztam vele, mert szerintem így, kisebb körmérettel annyira nem vészes, mintha túlsúlyos lennék, és különben is vannak ennél jóval nagyobb méretek is.

Azt utálom, amikor pl. egy fotón pont eddig látszódom, olyan, mintha a derekam és a felsőtestem többi részén is telt lennék, ami nem túl előnyös.

2019. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis mellem van és örülök neki.
2019. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit hogy hordunk? 🤔
2019. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
... gondolom hogy a melltartó tipusára kíváncsi hogy sport, szivacsos vagy hagyományos esetleg merevítős. De inkább az útóbbi hogy kell e bele olyan cucc hogy jól álljon és ne libegjen túlságosan a cici és a bimbó ha nagy kilátszik e.
2019. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!