Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akadály a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadály a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy srác az iskolában ő 12-be(18) én 9-be(15)járok. Az ottaniak eléggé érztetik velünk hogy mi még nagyon gyerekek vagyunk főleg hozzájuk képest ezért mostanában kicsit átértékelődtek bennem a korral kapcsolatos dolgok. Szóval az ominózus fiú nem tudom hogy miért megtetszett pedig egyáltalán nem a stílusom. Nem tudom eldönteni hogy ha elkezdenék "közeledni" felé (megpróbálnám megismerni) komolyan lennék véve vagy csak hülyének néznének és nem akarok hülyét csinálni magamból. Azt sem tudom eldönteni hogy érdeklem-e kicsit is eddig volt egy előadás ahol elég sok ideig engem nézett,ha a folyosón összefutunk is mindig találkozik a tekintetünk. De egy közösségi programon legutóbb nem sok érdeklődést mutatott bár én még annál is kevesebbet mutattam konkrétan az egész világra nézve mivel akkor kaptam egy jó hírt és kb magamon kívül voltam.

Állítólag éretteb vagyok a koromnál (szerintem is).

Mi a véleményetek erről szerintetek megpróbáljak nyitni felé?



2019. szept. 14. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az kell hozzá, hogy legyél érett minden értelemben. Reálisan nézve, egy 18 éves srácnál első körben sokat számít úgymond a nőiesség. A külső fogja meg az embert. Viszont ha ez megvan egy kicsit is, akkor onnantól a gondolkodásod fog a legtöbbet számítani. Mert nyilván majdnem egy szinten kell lennetek ilyen téren. Fontos, hogy hogyan nyilvánulsz meg, majd (inkább a későbbiekben) milyen a problémamegoldó képességed stb. stb.

Ja meg nyilván majd azért egy 18 éves srácnak szinte biztos, hogy lesz egy "bizonyos igénye", ha érted mire gondolok. Így ezzel is számolni kell. De ne add oda magad azonnal, mert akkor tényleg nem fog komolyan venni. Akkor se hagyd magad egy ideig, ha akarja. Várd ki, hogy előszöris kiépüljön köztetek egy bizonyos kötelék és bizonyosodj meg róla, hogy nem csak ARRA kellesz neki. Mert ha így lenne, az nem tenne jót a "hírnevednek" a suliban. Ha meg később mégis eljutottok oda, figyelj oda a védekezésre, de szerintem ezzel tisztában vagy.

Alapjáraton nekem az a véleményem, hogy az a 3 év teljesen normális. Ha tényleg érettebb vagy, még kell is, mivel akkor a korodbeli fiúk eléggé le vannak maradva tőled és teljesen máshogy látják még a dolgokat.

Ha így érzed, szerintem egy próbát megér. De csak óvatosan közeledj felé. Jeleket adhatsz, de ne mutass nagy rajongást felé. Csak ügyesen!

Sok sikert, én drukkolok Nektek!:)

2019. szept. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az mondjuk nagyon nem biztató jel,hogy érezteti veled,hogy gyerek vagy.De egy próbát megér,hisz köztudott,hogy az emberek társaságban máshogy viselkednek.
2019. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Bocs lehet hogy rosszul fogalmaztam. Leginkább a már érettségi után ott maradt tanulók éreztetik ezt velünk (ő nem).
2019. szept. 15. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 év nem nagy korkülönbség. Pláne ha a fiú 18, a lány meg 15. Egy próbát mindenképp megér. Sok sikert! :)
2019. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!