Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá és hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá és hogyan érjem el azt, hogy randizzunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon közel lakunk, régóta is ismerjük egymást.Egy táncsoportba(néptánc) jártunk és most eljött egy táborba ahol én is ott voltam.Sokat nézett.Még amikor en csak 6.-os voltam ő elment egy másik suliba Pestre.Most hogy en is felkerültem sokszor találkozunk.Nagyon sokat változott és már régen is bejött de most még jobban.Nem rég a vonaton barátai helyett leült mellém és beszélgettünk sokat.Végig a szemembe nézett és próbált nevettetni es mosolygott.Hogyan írjak rá Fb hogyha szeretnék vele beszelni?Esetleg bejövök neki?

2019. szept. 15. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne irj rá egyelőre,ezek amiket leírtál még simán lehetnek a friend zone lépései is.Ha továbbra is mutatja ezeket a jeleket,és esetlegesen sok időt fogtok eltölteni együtt,mint írtad,hogy sokszor találkoztok mostanában kifog alakulni a dolog.
2019. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Béééénaaaa- Ezzel csak eltaszítod. személyesen flörtölj vele. dícsérd meg a ruháját stb. de ne nyalizósan, lássa, hogy férfi vagy. ja, és az alap protokollt tartsd be. illemszokások, pl épületbe elsőnek a férfi megy be, utána a nő, kifelé meg fordaítva, a nő elsőnek. Nekem 5.ben volt először csajom, odamentem hozzá, beszélgettünk, szemkontaktus alap, hogy megvolt, aztán meg ő tette a dolgát. "rám" már semmi szükség nem volt. 6. ban szakítottunk, emrt azért 1 csajjal végigmenni általánoson, elég gáz.. 3 csaj már jó
2019. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 lány vagyok:)
2019. szept. 18. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!