Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar most is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar most is?

Figyelt kérdés

Másfél éve már, hogy szakítottam a barátommal.

Csak pár hónapja lettünk újra jóban, és örülök, hogy barátok vagyunk.

Már egyáltalán nem jön be. Nem kedvelem vagy szeretem. Max ugy mint barátot.


A héten, a szakításunk óta először barátnője lett.

Már semmit nem akarok tőle, de nagyon zavar.


Miért lehet ez?

Nem akarom, hogy zavarjon és nem is értem, hogy miért.



2019. szept. 16. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy zavar az szerintem valamelyest természetes dolog, hiszen egy olyan emberről van szó, akihez kötődtél.


Próbálj meg magaddal foglalkozni. Össpontosíts saját magadra. Lehet nem lesz könnyű, nem tudom nálad hogy mennek ezek a dolgok...


Említetted, hogy neki barátnője lett. Neked sikerült valakit találnod? Ha nem, akkor próbálj ismerkedni. Egyrészt elveszi a figyelmedet az illetőről, másrészt pedig lehet megismersz valakit, aki mellett ismét jól érezheted magad.


Vagy ha most semmi kedved az ismerkedéshez (ami megérthető dolog szerintem), akkor pedig próbálj azokkal a doglokkal foglalkozni, amik lekötnek, és amiket szívesen csinálsz. Foglalkozz a hobbijaiddal, vagy próbálj ki új dolgokat. Bármit, ami leköt. :)

2019. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagytok barátok,és egyáltalán nem kellett volna felvenned vele a kapcsolatot.

Amíg tartod vele a kapcsolatot és nem tudsz érzelmileg leválni,nem lesz boldog párkapcsolatod. Én messziről kerülnélek, bocsi.

2019. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mi van az emberekkel! Én bármikor tudnám újra szeretni azokat az exemet, akikkel normálisan váltunk el! Ha egyszer szeretted, akkor azt az embert újra tudni fogod szeretni! 22/F
2019. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Ha egyszer külön mentetek akkor külön mentetek. Az ex attól ex, hogy Volt.

Hol tudnék barát lenni azzal akinek nyitott könyv voltam...

2019. szept. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!