Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a franc van? Mihez kezdjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom mihez kezdjek össze vagyok zavarodva és lassan depressziós leszek. A lényeg van egy csaj barátom, akivel jóban vagyok róla tudni kell h biszex, de a lányokat jobban szereti. Múltkor egy buli alkalmából íttunk az este végére egészen rám mászott! Majd később többen együtt aludtunk egy ágyban a csaj akiről szóvan utalt arra h mellette aludjak így is tettem. Igazából szinte összebújva ment le az egész. Miután felébredtem és ő még aludt volna tovább majd később észre vette H odébb keveredtem és ezt követően ismét hozzám bújt. Sokaknak az esne le H bejövök neki de ez nála nem ilyen egyszerű, tudni kell h néha úgy csinál mintha a "kis öccsének tartana". Igazából nem tudom mitévő legyek ezzel kapcsolatban és H hogyan reagáljak rá mivel érzelmileg kiszámíthatatlan vagyok manapság. Ötleteket várnék szerintek mit tegyek, ezóta még nem láttam amúgy is ritkán láttam manapság:(

2019. szept. 18. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok kérdezz rá hogy mi volt ez vagy emlékszik e egyáltalán vmire... Passz
2019. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Letesztelnem!! Hehe
2019. szept. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Dugd meg :)
2019. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2019. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Serana skyrim válasza:
Nagyon kedvel ugy látszik szerlemes beléd le akar veled feküdni . szét törted a szívét ha nem akarnál te is barátkozni vele de te inkább a férfiak hoz vonzodsz . igaz ? Lány vagy gondolom .
2019. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy pontosan hogy is tekint rád és rakd benne helyre a dolgokat hogy te hogy vélekedsz róla
2019. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 5-nek üzenem nem egészen így van + srác vagyok 😅, elég nehéz a helyzet mert nem nagyon lehet ezt leírni. Ahogy elnézem amit írtam kicsit labilis, beszélnem kéne magammal.
2019. szept. 22. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!