Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most először aludnék együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először aludnék együtt a barátommal, de nem akarok még lefeküdni vele, gáz lenne ha ezt így megmondanám neki?

Figyelt kérdés

Jövő pènteken buli lesz nálunk és a barátom nem tudna hazamenni így szüleim belementek hogy nàlunk aludjon. Na a helyzet az hogy én 17 éves vagyok, ez a második kapcsolatom, és szűz vagyok. Neki már volt több barátnője és hàt tapasztaltabb ilyen téren. Kb még csak egy hónapja vagyunk együtt és eddig nem nagyon volt olyasmi dolog köztünk, de fèlek hogy ő az együttalvàst első alkalomra megfelelő időnek találnà, de nem akarom elsietni vele a dolgokat, meg még nem is olyan komoly ez a kapcsolat, stb.

Lényegeben, lányok ti ezt hogy mondanátok neki? Fiúk, ti hogy reagálnàtok hasonló helyzetben?



2019. szept. 19. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak úgy simán megmondtam mindig. Volt, aki alkudozni akart velem, de sosem hagytam magam. Volt olyan, hogy közöltem, hogy "nem", és azonnal szakított velem a srác...
2019. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp tudasd vele előre, hogy még nincs itt az ideje, nehogy akkor érjen meglepetés, amikor próbálkozik (fog). Lehet ő azt hiszi, hogy erre készülsz. Határozottan szólj neki még előre, hogy ne élje bele magát. Te pedig ha még nem szeretnéd, akkor tarts ki emellett, akkor is, ha próbál felizgatni :)

25/L

2019. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A "nálunk aludjon" nem egyenlő az együtt alvással.

Csak fiatalok lesztek, vagy a szüleid is ott lesznek?

A szüleid beleegyeztek abba, hogy együtt aludjatok buli után?

2019. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm első kettő a hozzászólást! Persze, terveztem is hogy mondom neki, csak nem is tudom hogy kezdjek bele...hogy “figyelj, lehet hogy együtt alszunk, de én tényleg csak aludni szeretnék, gondolom megérted”? Valami ilyesmire gondoltam


Hármas válaszoló, egy ágyban aludnánk, és természetesen megbeszéltem a szüleimmel, akik szintén itthon lesznek ^^

2019. szept. 19. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, mondd ahogy akarod, a saját szavaiddal, meg fogja érteni, ha magyar az anyanyelve 😃 (és ha meg akarja érteni)
2019. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátod szóval nyugodtan lehetsz vele őszinte, előtte semmit nem kell szégyened mondd el neki hogy lásd a reakcióját és hogy meg nyugodj
2019. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudomásul venném és mennék tovább, nincs gond.

25/F

2019. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 23/F. Megzavartak a válaszok. :)
2019. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Adj időt a 18+ dolgokhoz, ismerd meg először jobban de ne évekig húzd ki, mert megunják hiába szeretnek. Nem tudom mennyire kívánatos lehet a személy akiről beszélsz de hogyha azt érzed hogy vonzódsz hozzá, jusson eszedbe az hogy mi lenne ha.... ezt megtennéd és megbánnád! A pletyka itt a legnagyobb baj a szexuális vonzadalomhoz:) Én fiú vagyok jobban szeretem az inkognitós kapcsolatokat, szerintem kicsit élvezetesebb minthogy elpletykájam azonnal a haverjaimnak meg az idegeneknek hogy huu szana szet csinaltam a csajt..:) szóval gondolj erre inkább de én ha lany lenek leszarnam ki milyen velemenyt alkotna rolam basztam azt jovan.. megtettem? meg.. kivantam ? igen... na igen en kb ez lennék tuti :D maiak amugy sem szeretik a jot mert unalmas :D
2019. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!