Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen alkalmazá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen alkalmazások mint pl :. Reports+ valós sorrendet adnak?

Figyelt kérdés
A reports+ on meg tudod nézni kik nézik legtöbbet az Instagram profilodat. De kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy valóság választ ad e illetve hogy valós sorrendet állít fel. Nektek mik a tapasztalaitok? Megy a zöld kész a segítőkész válaszokra!

2019. szept. 20. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez az informacio nem publikus nyilvan nem valos adatokat kapsz, cserebe hozzafernek a fiokodhoz. Ugyes huzas, te meg bedoltel, mert annyira, de annyira KELL tudni hogy kik nezegetik, es minel tobb lajk legyen es uuu a szomszed lotyonak kettovel tobb postja van, azonnal nekem is kell... Na, ezert leteznek ezek az appok.
2019. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tartozom ebbe a kategóriába amit leírtál, mindössze csak kivancsi vagyok. Egyébként meg koszi a választ erre valóban nem is gondoltam.., :) de akkor mégis mi alapján kerülnek bizonyos emberek mindig előre, ez nekem meg mindig homályos ...
2019. szept. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!