Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, honnan lehet tudni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, honnan lehet tudni, hogy bejön nektek egy lány?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy bejelölt egy srác, akivel egy suliba járunk (ő idősebb és eddig nem is ismertem), én visszajeloltem, majd irt is.

Teljesen normális, nem nyomul, azt se írta, hogy tetszem neki. Eddig kb annyiból állt a beszélgetés, hogy tetszik-e a suli, honnan jottem, milyen suliba jártam előtte. Szóval teljesen általános dolgokról volt szó.

De ma megkérdezte, hogy ott vagyok-e suliban (Nem voltam bent, mert nem volt oram)

Aztán feldobta, hogy ha bent leszek, akkor majd beszelgethetnenk face to face is, nem csak Facebookon.


Na itt jön egy apró probléma 😅

Nekem van barátom (nem, nem ő a probléma 😂 a srác, aki irt, nem jön be, de barátként szívesen megismerkednek vele 😃)

Szóval ő nem tudja, hogy van barátom, mert nyilván nem azzal indítom a beszélgetést egy idegen sraccal (ha normálisan ír ram), hogy “Bocsi, van barátom”


És nem tudom, hogy ilyenkor mit kellene csinálnom? Mert nyilván nem akarom “hitegetni” (akaratomon kívül se), hogy van esélye nálam, mert azért az eléggé nagy pofára esés lenne neki, és mindkettőnknek kínos is lenne 😬

De kerek-perec se akarom neki megmondani, hogy “ja, amúgy van barátom”, mert az olyan furán néz ki szerintem



Ti mit gondoltok erről?

Mit kellene tennem/ti mit tennétek?

Illetve honnan tudhatnam meg, hogy bejovok-e neki anélkül, hogy rákérdeznek? 😁


Előre is köszi a segítőkész válaszokat ☺️



2019. szept. 23. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd el egy kitalalt storyval a beszelgetest. "Tegnap ugy elaztam ahogy a baromtol jottem haza.." aztan mar mehet a haverkodas
2019. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baratomtol*
2019. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy már beszélgetünk 😄

Csak így a beszélgetés közepén nem akarom egy sima üzenetben leírni, hogy amúgy van barátom, mert ha fordított esetben történne, az olyan fura lenne nekem is 😃

2019. szept. 23. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Face2face re gondoltam. Oda konnyebb "becsempeszni" az ilyen megszolalasokat.
2019. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem csapj bele a lecsóba és mondd meg hogy van barátod,persze ha kérdi mert biztos meg fogja kérdezni akkor nyugodtan mondd meg neki hogy kapcsolatban vagy és szereted a párodat,nem kell túlbonyolítani a dolgot,ha nem köcsög a srác akkor kapcsol neki és abban a pillanatban friendzoneba csap
2019. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!