Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti egy fiú barátnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egy fiú barátnak miért küldtök képeket magatokról?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, de nem vagyok már tini. Azért teszem fel ezt a kérdést ide, mert vannak lányok akik velem egykorúak viszont úgy gondolkodnak mint egy tini.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy egy fiúnak akivel ismeritek egymást de nem jártok, miért küldtök képeket magatokról?



2019. szept. 28. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de nem tudom. Szerintem csak azért, hogy a másik kedvében járjon a lány.
2019. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha látják, hogy kivel beszél a másik. Persze nem kötelező, de találkozókor úgyis kiderül.
2019. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ismerik egymást, találkoztak személyesen már.
2019. szept. 28. 09:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt te gondolkodsz rosszul.

Ha a lany baratomnak kuldok a fiunak miert ne kuldenek? Hiszen ugyanaz, BARAT.

2019. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondom, nem vagyok tini :D én sosem küldtem senkinek csak annak akivel nem találkozok személyesen és kérte
2019. szept. 28. 09:22
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez milyen kontextusban szokott történni? Pl beszélgettek messengeren és a lány egyszercsak: "ni, itt egy kép rólam" s csatol egyet?
2019. szept. 28. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert én vagyok a legfontosabb ember a világon, és mivel elődordulhat, hogy az instán pont nem látta azt a legújabb csücsürítős / pucsítós képem, így létfontosságú, hogy lássa.
2019. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt olyan kontextusban tudom elképzelni, hogy pl a lány nagyon álmos/fáradt, ezt leírja, majd a vicc kedvéért képpel illusztrálja is.
2019. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En sem vagyok tini ne aggodj:)

Ugy kell elkepzelni, hogy pl megyek valahova, masik varos stb es kuldok egy szelfit a BARATAIMNAK, hogy nezd na ide ertem. Vagy fozes kozben. Vagy valami vicces feju kepet.

Tudod amikor az emberek dolgoznak nem tudjak ossze egyeztetni a talalkakat is fontos apolni a kommunikaciot. Irni nem szeretek, marad a foto es a video chat.

2019. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akik ezt csinálják általában pozitív visszajelzések hiányában így igyekeznek ezt megszerezni. Ego simogatás. Pont mint a forrónaci vagy a kihívó ruhák, hogy jól esik nekik ha megfordulnak utánuk.
2019. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!