Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja nem engedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja nem engedi meg, hogy a barátom nálunk aludjon. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Nem friss kapcsolat már több éve együtt vagyunk mégsem engedi meg. Én aludtam már náluk párszor, az én szüleimnek semmi kifogása nem volt ellene, de egy idő után a barátom anyja azt is letiltotta meg ordított vele, hogy most tanulni akár, vagy gyereket csinálni, pedig tényleg csak aludtunk. Látta is,hogy semmi más nem volt,mert benyitogatott hozzánk többször is.

Legutóbb is amikor mentünk egy buliba a szüleim kérték, hogy hagy aludjon itt nálunk, ne kelljen neki hajnalban még haza is menni miután hazakísért engem, hagy pihenjen nyugodtan és azt mondta az anyja, hogy mivel egy városban lakunk, nem látja értelmét, hogy nálunk aludjon, menjen haza. Próbáltunk vele beszélni mi is meg a szüleim is, de hasztalan, csak pattog,hogy semmi értelme, meg hogy ő megvette már a barátomnak a reggelit és akkor menjen haza, mert milyen dolog, hogy így azt nem eszi meg és ezzel szórja a pénzét az ablakon. Mit lehet ezzel csinálni? Lehet bármit is? Úgy tudtam, hogy a lányos szülőknek szokott ezzel bajuk lenni nem a fiúsaknak. Szembe nem fordulhat az anyjával, mert ő neveli és még tanul, saját keresete még nem lesz, mert tovább szeretne tanulni és már többször a fejéhez vágta, hogy amíg az ő kenyerét eszi, az lesz, amit ő mond.



2019. szept. 28. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy, hány évesen vagytok!
2019. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Az utolsó mondat vége mindent elmond a helyzetről. Semmit nem lehet csinálni, vannak szülők akik képtelenek elfogadni hogy a gyerekük felnő és önállósodik, ezért letörik az ilyen próbálkozásokat. Főleg ha egyedül neveli a gyereket és tart attól, hogy magára marad.

Mivel a megbeszélés nem segít, a határok tologatása maradhat, bepróbálkozni újra és újra a tiltott dolgokkal kis léptékben, míg azokat el nem fogadja a szülő.

2019. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Anyád nem tudna beszélni a barátod anyjával?
2019. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Hány évesek vagytok?

Barátod tanul normálisan?

2019. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
elmebeteg az anyja, keress másik pasit
2019. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Mi értelme van tinikorban ennyire pattogni, mintha ez vmi komoly dolog lenne, pedig úgysem maradtok együtt.
2019. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg az anyjának, hogy "gyereket csinálni" nem csak éjszaka lehet, hanem bárhol és bármikor, szóval teljesen fölöslegesen csinálja a cirkuszt. Ha nem vagy elég bátor, hogy megmondd, akkor kérd meg anyukádat, vagy apukádat, hogy avassa be őt ebbe a tudásba.
2019. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem tartsd tiszteletben amit az annya mond vagy húzz nyúl cipőt és ne hisztizz.

Ha meg van valami gondotok vele akkor nem gondolod hogy a barátodnak kéne ki álllnia magatokért.

Amit meg az elöttem szoló irta ugysem maradtok együtt minek a cirkusz.

Gyerekek vagytok , ne akarjatok felnőttet játszani.

Fogadjatok szót.

2019. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Hány évesek vagytok?

Lehet a kor miatt nem engedi.

Amúgy én is megéltem hasonlókat 15-16 évesen. A barátommal 15 évesen jöttünk össze és kb 17 voltam, amikor eltörte a karját és akkor megengedte anyu, hogy nálunk aludhasson. Azóta is együtt vagyunk, már 9 éve :)

2019. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
18 és miért ne maradnánk együtt?
2019. szept. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!