Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akarom hogy a barátnőm kavarjon valakivel?

Figyelt kérdés

Szoval az van, hogy van egy fiú a gimiben, aki nagyon népszerű, jól néz ki még minden, régen jóban voltam vele, de történt egy két dolog, viszont mostanában elkezdtem azon parázni, hogy a legjobb barátnőm ne kavarjon ezzel a sráccal. Jolvan mondjuk igazabol a fiúnak nem olyan lányok jönnek be mint a barátnőm, csak megőrülök ettől az érzéstől. Nem az, hogy én akarok valamit a sráctól vagy ilyenek. Egyszerűen parázok attól hogy ők ketten kavarhatnak. Mit tegyek ellene?



17/L



2019. szept. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

leginkább semmit

ne legyél egy kis szarkavaró p.csa

2019. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jol mondja az elso. Ha nem akarsz semmit akkor nem mind1? Ha meg igen, megmondod neki hogy legyszi ne mar. De ezert kavarni a sz.art...
2019. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen egy sráccal jóba voltál,de most nem,és nem akarod,hogy a barátnőd kavarjon vele. Jól értem?

Ha igen,,miért nem akarod hogy kavarjanak?

Akarsz attól a sráctól valamit? Nem.

Akkor? Ne csinálj semmit,ne legyél sz.rkeverő!

2019. okt. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Valld be, hogy irigy vagy a barátnődre, mert a volt srácoddal kavar és ez bántja az egódat!

Ne törődj velük, ne óvjad a barátnődet!

2019. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!