Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon tetszik az orvosom, de elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja voltunk nála, es egy olyan fél év mulva megyünk vissza. Nagyon jóképű. Van magánrendelése, es jobb híján az ahozz tartozó leírást olvasom el. A képét percekig szoktam nézni. És olyan kedves volt velem... De sajnos házas. Gyermekorvos, 46/f. Én 16 éves lány vagyok.

2019. okt. 2. 19:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jaj :( rossz kategória
2019. okt. 2. 19:27
 2/15 kargor ***** válasza:
100%

Hello!


Majdnem :D


Felejtsd el!

2019. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, el fog múlni.
2019. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Több sebből is vérzik a dolog. A korkülönbséggel gondolom te is tisztában vagy, méghozzá házas... Tegyük fel megvárod amíg betöltöd a 18. életéved, valamilyen formában közlöd vele az érzéseidet. Sajnos akkor sem alakíthatna ki veled kapcsolatot, ha ez neki imponálna és akár a családját is elhagyná miattad (amire azért igen kicsi az esély). Orvosként etikai vétség lenne a saját pácienssel romantikus kapcsolatot kialakítani. Akár etikai eljárást is indithatnak ellene és elveszítené az állását.


Én jelenleg orvostanhallgató vagyok. Ha az én szemszögemből nézem 12 év iskola 6 év orvosi és 5 év szakorvosi képzés, tehát összesen 23 év tanulás után nem tudom elképzelni, hogy eldobjam a szakmámat és a családomat (gyerek?) egy bizonytalan kapcsolatért.

2019. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez most tényleg komoly?Ilyet én még nem hallottam.😳
2019. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek, ha nagyon tetszik az orvosom...?"


Keressél fel sürgősen egy másikat!

:)

2019. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondj le az érzelmeidről, vagy keress másik orvost.
2019. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

"Orvosként etikai vétség lenne a saját pácienssel romantikus kapcsolatot kialakítani."

Ha a kérdező 18 lesz, akkor nyilván már nem gyerekorvoshoz fog járni, azaz nem lenne a doki saját paciense.

Ettől az apróságtól eltekintve igazad van egyébként.

2019. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
44%

Kedves 8-as.

Az etikai probléma nem csak a kezelés időtartamára vonatkozik. Elvileg egy orvos sem aktuális sem volt páciensével nem jöhetne össze akkor sem, ha mondjuk 20 évvel korábban kezelte. Persze előfordulnak kivételek...

2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Uhh.. sajnállak, de nyugi el fog múlni.

Nekem a fogorvosom nagyon jóképű, de tudom h nincs esélyem nála.... nem kell az ilyeneket komolyan venni

2019. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!