Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakított ilyen módon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vickyy888 kérdése:

Miért szakított ilyen módon?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot nýaron, iszonyat jóképű... nem gondoltam volna hogy volna nála esélyem, de randiztunk, és 6 napra rá összejöttünk.. nagyon jól kijöttünk, voltunk kirándulni meg minden. Mikor lekezdődött a suli, nem láttuk egymást 2 hétig mert soha nem ért rá. Egyszer veszekedtünk messengeren keresztül és aztán azt állította hogy megváltoztam, és ő csak barátkozni akarna. Nem illik össze a személyiségünk meg ilyenek...de akkor már az alatt a pár hét együttlét alatt nem tapasztalta volna ki hogy milyen vagyok? Ez szerintem csak egy kifogás volt...de nem értem, jól megvoltunk :( azt állította hogy soká együtt leszünk úgy érzi és mégis szakított velem messengeren keresztül .. szánalmas :(

2019. okt. 4. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, ha végig nézi ahogy elsírod magad, az neked jobb? Ő nem érezte ugyanazt.
2019. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne csodálkozz ha csak azért jössz össze valakivel mert jóképű.

Ha csak az az alapja , már elvan cseszve az egész.

Aki percek alatt tud mást találni abban nen lehet megbízni sem.

Persze vannak kivételek.

2019. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azért, de elsöre szimpatikus volt, tetszett, aztán megismertem és jó embernek tünt meg kedves is volt...minden ami egy pasiba kell...és elvoltunk...aztán annyi
2019. okt. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!