Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van ezekből. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van ezekből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

most lettem kilencedikes, és a szeptemberem már egy veszekedéssel kezdődött. Az volt az egész, hogy nagyjából 3 hete rám írt egy lány, hogy tetszem neki. Én KULTURÁLTAN leírtam neki, hogy nekem ő nem jön be. (Mondom, nem így írtam, hosszas veszekedés volt) és azóta a suliban az ÖSSZES lány összefogott ellenem, mert hogy én mekkora egy ***** vagyok.. (rendben, bocsi hogy nem jön be a lány..) xD értitek ezt? Ilyen emberekkel mit tegyek? majd megunják?

Egyébként Nyíregyházára járok suliba, ha ez számít.



2019. okt. 5. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Igyekezz rá se hederíteni (bizonyára nehéz lesz betartani)! Tanulj, legyenek jó jegyeid, de emiatt ne fölényeskedj, aztán megváltozik rólad a félrevezetett lányok véleménye.

Sok sikert!

2019. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkell tanulni leszharni. Egy jo ideje nem tudd senki sertegetessel megbantani. Sok sikert
2019. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, kicsit pontosabban hogyan is írtad le neki, hogy nem jön be?
2019. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az üzeneteket törölte, meg sincs a beszélgetés, rosszul emlékeztem, ez 1 hete történt csak, de az idegességtől már se hallok se látok. Ő kerek perec rám írt, hogy nagyon tetszek neki stb.. Én utána írtam hogy kedves lánynak tűnsz, nagyon okos és barátságos vagy, de én a barátságnál többet nem szeretnék jelenleg. ENNYI volt kb. És erre az egész osztályban a lányok engem basztatnak..
2019. okt. 5. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,amit tenni tudsz,az az,hogy le.szarod Többet nem tudsz.
2019. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy meleg vagy aztán nem basztatnak.
2019. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok az, egyszerűenj csak nem tetszik a lány.
2019. okt. 9. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugass vissza nekik de persze huzz meg egy határt használd ki az alkalmat amikor fordul a kocka
2019. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem ,hogy Nyíregyházán melyik suliba jársz ?(én is oda jártam)
2019. okt. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!