Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy olyan sráccal, akinek gondjai vannak?

Figyelt kérdés

-dührohamok

-érzelmi hullámvasútak, erős hangulatingadozás..

-Gyakran melankólikus hangulat.

Tegyük fel, hogy a srác annó járt pszichológushoz, és próbál ellene tenni, viszont sose jönne rendbe teljesen és lennének nehézségek egy kapcsolatban...

Csak azért kérdezem, mert eddig 2 példa volt rá, hogy kapcsolatom lett és azóta is fáj az a sok dolog amit tettem.. Félreértés ne essék, nem bántottam a barátnőim, pont hogy magamat bántottam és sajnos volt, hogy előttük... és ez fájt nekik, hogy nem tudnak mit tenni...

Pld.:

Random dührohamoknál elkezdem magamat ütni elég erősen, hogy lenyugodjak.. Ez régi szokás ami rámragadt, apám vert elég sokáig de mindegy nagyon nem mennék bele. Mondjuk már volt 2 eset, csak az a gond hogy ebből az egyiknek a hangulatingadozásomnak köszönhetően lett vége és szakitottam a lánnyal.

A másik pedig a folyamatos dührohamaim miatt, ami után nagyon érzelmes lettem mindig...

Altalaban a baratnom mindig sirt az ilyenek után. És csak olelgetett hogy majd rendben leszek csak ígérjem meg, mert hogy most is milyen jó vagyok és mindig megígértem de nem tudtam megállítani sose és csak úgy kijött belőlem.. Végül beleunt az örökös körforgásba és nagyon csúnya vége lett :(

azóta senkihez sem közeledtem 1 éve, mert félek, hogy fájdalmat okoznék akárki is lenne szerelmes belém.. Ismerkedni ismerkedtem, de mindig mikor alakult valami elmenekültem a lányok elől...

Nem tudom igazából mit is akartam így a végére kihozni ebből.. Bocsánat a katyvaszért.

F


2019. okt. 5. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

skizoaffektív vagyok tehát nekem szintén vannak dührohamaim és a mánia is jelen van a hallucinálás és téveszmék mellett. Szerinted? Miért ne?

18L

2019. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kellett volna járnod és akkor kaptál volna a bipoláris tüneteidre gyógyikát. Amúgy..
2019. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tudom, de gyógyszereket nem szeretnék szedni... Elvileg sok ember nagyon tompa lesz tőle.

Amúgy ez most vicc volt?? vagy tényleg az vagy?

2019. okt. 5. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan alakult, igaz csak írásban mert az ország másik felében lakott a barátnőm. Azóta 8 év telt el és nem ismerkedtem senkivel, se gyógyszer se kezelés nem segített - igaz mindig okkal jön a dühkitörés és hamar elmúlik, a depresszió folyamatos.

Remélem neked segítenek, mert amíg nem lesznek a problémáid irányítás alatt, kevés az esély hogy olyan barátnőt találsz aki hosszútávon elviseli ezeket.

2019. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A félelmed valós, tényleg megkeserítenéd a másik életét, olyan veszélyes hogy akár örökre tönkre teheted. De nem azért amit gondolsz, hogy mert nem vagy elég jó vagy értéktelen vagy, hanem a viselkedésed akaratlanul szétroncsolja a másik idegrendszerét és lelkét, mentális állapotát (kiszámíthatatlan vagy és megszakad a szíve a másiknak ettől a látványtól). Ez történt a legutóbbi barátnőddel is és ez lesz a sorsa minden kapcsolatadnak addig, míg nem kezded el kezeltetni és dolgozol azért, hogy javulást érhess el. Függően a diagnózistól persze, de a szakemberrel kezelés mindenképp szükséges.
2019. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyan az vagyok! Ilyennel nem viccelnék.

Engem meg csak megsegít a gyógyszi, hiszen anélkül szoronganék egész nap a rémek és tévhitek miatt.

Almos vagyok miatta ennyi. Kinek mi igazából.

2019. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem lépnék vissza emiatt :) nekem is vannak hasonló problémáim, gyógyszereket is szedek, bár nem igazán segít... Én melletted állnék ilyen esetben, és próbálnék segíteni, mert pontosan tudom, hogy mit érezhetsz. L
2019. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ne, ne járj senkivel, kímélj meg másokat magadtól, de tényleg, nem rosszból írom, elsőnek is próbáld magad rendbe hozni, és utána próbálkozz másoknál.

Bár ez függ attól is milyen az adott személyiség.. én egyszer jártam egy hasonló csajjal, hát mit ne mondjak.. maga volt a pokol, életem legrosszabb fél éve volt, annyi terhet zúdított rám, hogy nem kívánom senkinek.

Akárhányszor rájött a dühroham, elmondta nekem, hogy ő most hú de nagyon rosszul van, ez kb minden második nap ment, és én éreztem magam rosszul mindig, folyamatosan jött a nincs kedvem már élni emiatt szövegekkel.. gondolhatjátok milyen könnyű volt kilépni így a kapcsolatból.. De hogyha tudod magadat annyira kontrollálni, hogy csak szépen csendben szenvedsz, és nem kínzod ezzel azt akit elméletileg szeretsz.. akkor meg is próbálhatod

2019. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam sose , hogy "jajj megakarok halni" az nem az en stilusom..

Mindig azt mondom, hogy biztos van olyan ember aki nagyobb gondokkal kuzd es megse mondd ilyeneket.. Meg amugy szerintem minden ilyen eset más 8-as.

Ehh nem tudom, csak annyira jól esne már valakinek kedveskedni, de tudom hogy amennyire tudok szeretni annyira tudok fájdalmat is okozni és ebből az utóbbit nagyon de nagyon nehezen kontrollálom :(

Neha olyan hulye almaim vannak.. Egy lanyrol aki tudja milyen ez es ezert megert es elviseli a fajdalmat mert tudja kezelni :( meg olyan sok szép dolgot tudnék csinálni... Ehelyett egyedül vagyok, mert félek.

Ahhoz hogy rendbe jojjek evek kemeny munkaja kell.. Gyogyszerek nelkul ami picit segitett azaz edzes, valamennyire segit a kontroll megtartásában, de nem elég. Nem tudom mikéne, hogy teljes legyek és merjek belépni egy kapcsolatba...

2019. okt. 7. 14:16
 10/11 A kérdező kommentje:
már nem is küzdesz ellene 4-es? remélem nem törődtél bele!! Mindig érdemes küzdeni akármilyen nehéz a sorsod.
2019. okt. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!