Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Már nem olyan a kapcsolatunk mint régebben mit tudnék csinálni?

A történet nagyjából annyi, hogy amég barátok voltunk és a kapcsolatunk első kéthómapjában kb legjobb barátok voltunk mindent megtudtunk beszélni.

Most az utóbbi időben nem tűnik annyira őszintének a beszélgetéseink és a barátnőivel is sokkal többett foglalkozik mint velem. Már nem érzem azt hogy mindent meglehetne vele beszélni😏

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, szerelem, nők, őszinteség

okt. 9. 23:16  Privát üzenet  

A válasz
Leültök és tisztázzátok 4szemközt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 10. 04:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hibás és rossz vagyok, amiért nem szeretek anyámmal beszélgetni, közös dolgokat csinálni, vele egy légtérben lenni, úgy általában véve szörnyű a kapcsolatunk, mert mióta élek, alkoholista?
Szisztok! 13 éves vagyok (lány) és van egy 10 éves öcsém! Nincs olyan jó kapcsolatunk (szerintem) és nem tudom hogy tudnám "meglágyítani" mert nagyon zárkózott! Szerintetek mit...
Elég rossz az anyagi helyzetünk a párommal. Sajnos így nem tudunk közös programokat csinálni, ha ő van itthon akkor én dolgozom ha ő dolgozik akkor én vagyok itthon. Szerintetek...
Én anya apa és a felnőtt fiú testvérem . Az a baj hogy az ivás közénk áll a nagy tesőmal Mit tudnék csinálni hogy jobb legyen a kapcsolatunk? Mert akkárhányszor ittas folyton ini...
Mit tudok csinálni, hogy megváltozzon a kapcsolatunk? Reménykedhetek, hogy a távolság megoldja?
15 éves vagyok és még szűz és van 1 lány aki már nem szűz, alakulóba van a kapcsolatunk és hogyha összejönne a sex attól félek hogy ő sokkal jobban fogja tudni hogy mit kell...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!