Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebben az esetben mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben mit gondolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bejáró vagyok, mindennap látok egy fiút, egy suliba járunk. Ő egy évvel jár felettem. Nem régiben elkezdtünk beszélgetni. Nagyon rideg, kissé bunkó stílusa van. Azt mondta nem szeret barátkozni, csak ha muszáj akkor, és nem érdekli, hogy lesz e ebből valami. Aztán mar pár nap múlva, azt mondta mégis megszeretne ismerni, és ad egy esélyt ennek. Találkoztunk is sulin kívül, beszélgettünk, elég jól éreztünk magunkat... Viszont itt jön a probléma.. Egyáltalán nem köszön az iskolába, utcán is csak néha. Ha valakivel van, akkor se. Azt mondta nem szeretné ha másokhoz kötnék őt. Ebben az esetben neki gáz, hogy beszélgetünk? Őszintén megmondom, nem értem őt, és kissé rosszul esik, hogy ezt csinálja. Ti mit gondolnátok?

L



2019. okt. 11. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul esne ha valaki így viselkedne velem. Elég nagy bunkóság hogy még köszönni sem tud. Attól meg hogy köszön valakinek nem fogják ahhoz kötni, meg egy olyan embernek is szokott köszönni az ember akivel mondjuk csak egy helyre jár, nem olyannal akivel még beszél is.
2019. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát,bunkó.

Biztos,hogy akarod ezt folytatni?

2019. okt. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért jobb lenne ha bemutatna a haverjainak és mennétek együtt akárhova is mentek éppen.

Attol hogy nem köszön lehet jó fej.de ti csak ítélkezni tudtok.

2019. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húh, a hideg kirázott, pont mintha rólam beszéltél volna. Valószínűleg kettő okból nem akarja, hogy bárkihez kössék:

1. Mert az emberi kapcsolatok nagyon labilisak,

2. El akarja kerülni a kellemetlen kérdéseket.

2019. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!