Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha exem azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha exem azt terjeszti, hogy vertem?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagytam 2 hete és bosszuból mindenkinek azt mondja hogy vertem és ő hagyott el, és mivel én élőbe szakitottam vele be se tudom bizonyitani senkinek hogy semmi nem igaz abbol amit mond. Kb 20 ezres lakoju varosba lakok igy kb majdnem mindenki ismer a korosztalyba mindenkit és az a baj hogy rengetegen elhiszik. Nem tudok semmit csinalni hisznek neki, és emiatt már rengetegen utálnak a városba.

2019. okt. 11. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert terjesztene ilyet ha nem tortent meg ?

ez az egyik a masik ha neked tiszta a lelkiismereted nem kell magyarozkodnod es ha ismerik a not hogy idiota akkor eleg csak annyit mondanod hogy neked van igazad es nem magyarazkodsz hulyesegeket, magyarazzon az aki hazudik...

2019. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélj az exeddel.

Terjeszd az igazságot.

2019. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még valami


Nincs olyan barát,aki melléd tudna állni?

2019. okt. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem verd meg akkor, mostmár úgyis mind1 és legalább csöndbe marad
2019. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jól elverném aztán csak befogná a pofáját.
2019. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé súlyos vád.. Úgyis kiderül hogy nem igaz, aztán ha komolyan bántani fogja valaki, senki nem hisz majd neki. Ne foglalkozz vele, vergődjön csak magának.
2019. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!