Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudja hogy tetszik nekem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja hogy tetszik nekem, vagy én fújom fel nagyot a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval, tetszik egy srác az évfolyamomból már egy ideje és kicsit félek hogy tudja mert bármikor meglát rám néz és aztán meg el. De úgy azt is észrevettem hogy szünetekben ha lát akkor rám néz, és a haverjai is nem furán de mondjuk érdekesen néznek rám (ha értitek mire gondolok :D) és igen tudom hogy az emberek megnézik egymást de ez más..

2019. okt. 11. 02:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, észrevette már, hogy figyeled, de az is lehet, hogy te is szimpatikus vagy neki. Próbáld meg elhívni valami semleges helyre, mondjuk sétálni csak.
2019. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Lány létedre ne te hívd el
2019. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te is szimpatikus vagy neki és ezért néznek a haverjai is téged.
2019. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülnék ha így lenne, csak mivel szinte nem beszélünk én meg túl félénk vagyok kezdeményezni ezért nem tudom mi lesz..
2019. okt. 11. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: És ha semmi nem lesz? Ez egy vad idegen ember,lehet belsőre visszataszító.
2019. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%
Várd meg hogy kezdeményezzen, elég ha mosolyogsz rá mikor észreveszed hogy bámul! Ebből tudni fogja hogy bejön neked. Ha nem akkor túl mulya vagy más az oka hogy bámul. :D
2019. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz te is, hála istennek már nem a középkorban élünk, nem gáz ez már manapság. Ráadásul a fiúknak is jól tud esni, ha érdeklődnek irántuk. :) Szerintem jelöld be és írj rá nyugodtan, hívd el sétálni. A legrosszabb ami történhet, hogy visszautasít, de akkor legalább nem reménykedsz tovább feleslegesen, és nem pazarlod rá az időd.
2019. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Persze,sétálni is hívja el, nehogy őfelsége (a fiú) is méltóztasson magától egy lépést tenni az ügy érdekében...
2019. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 nem vad idegen mert beszéltünk már párszor és nem csak azért tetszik mert helyes :)

Amúgy köszönöm mindenkinek az ötleteket/tanácsokat

2019. okt. 11. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Szóval annak ellenére sem kezdeményez, hogy beszéltetek?

Messziről felejtős.

2019. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!