Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy unalmas az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy unalmas az életem, és nem kellek senkinek sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még barátom és nem is lesz soha. Nem vagyok szép, nincs jó kisugárzásom sem. A nálam sokkal csúnyább osztálytársaimnak is volt már barátja és szólították már le az utcán. Hát engem még soha sem.


A másik az, hogy unalmas az életem. Nem járok el sehova senkivel se csavarogni suli után vagy hétvégén. Nem azért, mert nem akarok, hanem mert nincs kivel. Igazából vannak úgynevezett barátaim, de azokkal nem olyan a kapcsolatom, hogy eljönnének velem csavarogni valahova.


És nem csak az életem unalmas, én is unalmas vagyok, ezért nem jönnek el velem.


Az egész életem abból áll, hogy elmegyek az iskolába, hazamegyek az iskolából, megcsinálom a házit, telefonozok, lefekszek aludni. A nyaram is így telik, az iskolás rész kivételével.



2019. okt. 14. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Van terved,mit szeretnél változtatni? És hogyan?
2019. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne csak várj, mert abból nem lesz semmi. Kezdeményezz te is nyugodtan, bárhol, akár személyesen, akár neten, ha látsz valakit aki szimpatikus. Beszélgessetek, a többi majd alakul.
2019. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg új normális barátokat keresni akik támogatnak mindenben. Nem kell sok barátodnak lenni. Elég ha van 2-3 igaz barátod akikre mindig számíthatsz. Nem muszáj ezeknek a barátoknak az osztályodból lenni. Lehet akár az évfolyamból vagy a felsőbb évesekből is.


Nem akkora baj ,hogy nincsen barátod. Nem ciki.

Mi a jobb ha 16 évesen nem volt még barátod vsgy az ha 16 évesen már volt 20 parátod és a fiúkat hetente váltogatod ?

Ráérsz még pasizni. Elöbb vagy utóbb úgy is találsz magadnak 1 olyan srácot akivel jól kijösz és neki is befogsz jönni

2019. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna. 😒😂😂😂😂 Egyébként én sem teszek semmit csak várom hogy kijárjam a gimit és hátha jobb lesz egyetemen meg az után. 😑

16/L

2019. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Magamra ismertem. Nekem ilyen lány simán kéne, mert megértene engem és nem buliba rázná magát, én nagyon szivesen megismernék ilyen lányokat! :) Nem vagytok ti rosszak, sőt, a mai világba inkább ti vagytok a Kincsek, nem azok a lányok akik a középpontba a hátsójukat mutogatják!

18f

2019. okt. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Most epp leirtad az eletem
2019. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, én szívesen megismernél ilyen lányt, ti jobbak vagytok mint a kis magamutogató fruskák.. Akiknek ilyen a lelki világa mint nekünk, mi tudjuk értékelni ha valaki szeret és kiáll mellettünk, ami sajnos nekem sincs meg, mert utálnak amiért nem bulizok nincsenek barátaim stb.. Azt hiszitek igy ti nem kelletek senkinek, pedig ez butaság, egy hozzám hasonló fiú az ÉLETE árán is megvédene titeket ha ilyen lány lenne mellette. Legalábbis magamból kiindulva. Sokkal jobb egy ilyen lány abba is hogy nektek nem a bulizástól függ az életetek és az instától, ti biztos nagyobb vevők vagytok ölelésre összebújásra, nem pedig a serhajotok mutogatása a célotok.. Én szivesen lennék ilyen lánnyal, de titeket is rettentő nehéz megtalálni, és sokszor az elvárások nektek is az egebke, külsőségekre mentek, és ott a gond.
2019. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látod, egy veled egyidős fiúnak rögtön beszóltak volna, neked viszont (többnyire) segítenek (próbálnak). Rögtön megnyíltak előtted a lehetőségek.

F

2019. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, utolsó, ahogy írtam ilyen lányt én is szivesen megismernék, csak tudod az ilyen posztokat általába azok csinálják akik az ilyen fiukat leszolják :) Ha lány lenne, már válaszolt volna, írt volna valamit.
2019. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!