Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mire van időtök iskola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mire van időtök iskola és párkapcsolat mellett?

Figyelt kérdés

Csak én szembesülök nap, mint nap azzal a problémával, hogy egy csomó dolgot szívesen csinálnék, de egyszerűen rettentő kevés a szabadidő.

Nektek napi 6-8 óra iskola + otthoni készülés + párkapcsolat mellett hogyan van időtök egyéb dolgokra is(ha van)?

Annyi lehetőség van még mellette. Pl. munka, vállalkozásépítés, extra tanulás (nyelv, vagy bármi más hasznos dolog, ami érdekel), sportolás, edzés, szórakozás...

Legszívesebben egy csomó dolgot csinálnék egyszerre, de úgy érzem elég nagy butaság lenne, mivel egyikkel sem jutnék egyről a kettőre. Szerintem a legjobb megoldás jelenleg lemondani pár dologról, félre rakni a jövőre nézve, és minél kevesebb dologra fókuszálni, de azt a pár dolgot tényleg teljes erőbedobással csinálni.

Ti hogy vagytok ezzel? Ti mivel töltitek az időtöket iskola és az otthoni készülésen kívül?


(Egyébként szerintem elég komoly probléma ez a magas óraszám, és mellette a rengeteg házi feladat otthoni tanulni való. Arról nem is beszélve, hogy az iskolában tanultak 90%-a, ha nem több, teljesen felesleges információ a jövőnkre nézve. Szerintem napi 4 tanóra lenne az ideális, mellette napi 1 óra otthoni készüléssel.)


2019. okt. 14. 22:17
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
40%
Semmire nem volt anno de nyugi majd munka mellett se lesz idõd semmire se max pihenni
2019. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a suliban átlagosan 7-8 órám van, körülbelül 1,5-2 órát tanulok ezen kívül. A barátommal hétköznap egy nap van amikor egész délután együtt vagyunk+a hétvégék, és hétköznaponta ahogy belefér az időnkbe, még 2-3 óra, egy-két nap. Emellett külön angol órákra járok (heti 2x1,5 óra) és hangszeren tanulok (heti 1 óra+gyakorlás). Néha szoktam versenyekre (matek, rajz) is járni, meg a barátaimmal mekibe, moziba és egyéb helyekre járni, szóval nekem úgy összességében körülbelül minden belefér az időmbe, amit szeretnél
2019. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezerszer választanám ezt mint ugyanezeket a dolgok munka mellet!
2019. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Szomorú, ezt hívják úgy, hogy mókuskerék. Nekem a fő célom egy sikeres vállalkozást építeni, és elérni az anyagi függetlenséget, kitörni ebből a helyzetből.

2. Köszönöm a válaszodat.

2019. okt. 14. 22:30
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Sok sikert hozzà ez van haver ezt dobta a gèp....
2019. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon rossz hozzáállás, neked is van lehetőséged változtatni ezen, ha nem vagy megelégedve a jelenlegi helyzeteddel.

Köszönöm.

2019. okt. 14. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

"Magas óraszám"


Az átlag magyar diák sík hülyén, alapműveltség nélkül kerül ki.


Attól hogy te nem tartozol a szellemi elitbe nem sírni kellene hanem beletörödni

2019. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem arra van idõm amire szeretném,hogy legyen.

Sportolàs,rajzolàs,fotòzàs mellett angolt és olaszt tanulok.Hamarosan nyelvvizsgàzom.

2019. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7. Válaszoló.

Nem egészen értem a válaszodat.

"Az átlag magyar diák sík hülyén, alapműveltség nélkül kerül ki."

Gondolom ezt azért írtad, mivel szerintem a napi 4 óra lenne az ideális egy diák számára. Amit írtál az a magyar oktatási rendszer kudarca. Csak azt bizonyítja, hogy hiába a magas óraszám, az oktatás nem túl hatékony. Lehet a legtöbb diák hozzáállásával is komoly probléma van, ez a dolog nem egyoldalú.


"Magas óraszám"


Tisztázzuk, én nem sírok, leírtam a véleményemet. Eltudnád magyarázni te, mint a magyar szellemi elit tagja, nekem, mint átlag földi halandónak, hogy mit is takar ez. Egyébként így írják helyesen: beletörődni.

2019. okt. 14. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Megmondom őszintén, szerintem tini fejjel nem érdemes párkapcsolatosdit játszani. Tök felesleges. Nekem is rengeteg célom volt ennyi idősen és meg is valósítottan őket huszonéves koromra, de ha lett volna mellette kapcsolatom, nem fért volna bele. Vagy azt hanyagolom el, vagy ezt. Választanod kell.
2019. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!