Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányok nektek bejön ha egy srác inkább kedveli a retro zenéket mint a mai szarokat?

Figyelt kérdés
Nyilván ma is van egykét gyönygyszem de ablegtöbb szerintem silány
2019. okt. 15. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

mai sz*rok


látom a legrosszabb rétegét látod a "mai" zenének

inteligencia szintedet tükrözi a kérdésed, és remélem senki nem fog ismerkedni ez alapján ismerkedni veled, mert ez eléggé nem ide illő fogalmazás

Helyesírás is nagyon megy, szerintem előbb hallgass normális zenét, de senki sem mondta, hogy ha szereted a retro, akkor a mostanit meg utálni kell


kicsit ha gondolkodik az ember egy ilyen jó kérdés alapján kitalál sok mindent a kérdezőről :)

2019. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem imponálna, annak ellenére, hogy én is (szinte csak) retro zenéket hallgatok.

A zenei ízlés nálam nem befolyásolja azt, hogy jobban vagy kevésbé tetszik az adott személy. Erről nem vitatkozok senkivel. Amíg kölcsönösen tiszteletben tartjuk a másik ízlését, addig nincs gond.

2019. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire retro és milyen fajta zene. De engem nem zavarna. Hogy bejön e azt nem tudom.
2019. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki megtetszik én képes vagyok ugyan azokat a zenéket megszerezni mint ő, annak ellenére, hogy előtte nem is gondoltam volna, hogy én olyat fogok valaha is hallgatni. Persze mindez akaratomon kívül van.

18L

2019. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a retro zenéket és néhány mai jó számot is. Úgyhogy a válasz igen. 16/L
2019. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!