Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti összejönnétek velem? I mean érdekes leírás lesz.

Figyelt kérdés

16 éves, 180 centi barna középhosszú fsza fazonú haj. Márkás ruhákban jár, ad magára satöbbi. Rosszfiús kinézettel (G-Easyhez hasonlítsátok) Alapvetően sovány alkat de tudja ezt stílussal elfedni. Valamint rendkívül aránytalan erő(javára)



Belsőleg sem introvertált sem exovertált, ironizált humor. Aki szimpatikus neki azzal lelkesen beszél ha idegen ha nem.

Alapvetően kedves, de tud egoista fsz is lenni. Magabiztos egyben eltud bizonytalanodni de ezt sosem mutatja ki. Alapvetően 2 oldala van, az inteligens és az állat énje.


Gyakran járok bulikba, a legtöbb dolgot ami ezzel jár gyakran fogyasztja (Alkohol, és 1 ide fel nem sorólható tényező)


Ezzel szemben szeret otthon is lenni, kockulni sorozatozni chillelni stb. Rengeteg dolgot kipróbált már ezáltal csak néhány példa: Fotós/editor tudás,programozás,politikai és jogi körökben nagyszerüen mozog, 4 évig versenykerékpározott stb.


Politikusi pályán szeretne elhelyezkedni, de nem az a tipikus jó tanuló, megtudja húzni a határt hogy élvezze az életet de produkáljon is valamit.


Elég lobbanékony természet, gyakran verekedik és fszméreget(xd).


Ja és akinek nem esik le én lennék eme személy, nem pedig vmi csaj írta le a szemelyiségem:( sad.


Ha már elolvastad csapj ide egy véleményt és egy kort. Köcönöm cépen.xd



2019. okt. 16. 00:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Erre soha nem fogsz kapni releváns választ, mivel amíg valaki nem ismer, addig nem tudja elmondani, hogy összejönne-e veled.
2019. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, mert igazad van. Általánosságban szimpi vagyok vagy nem jobb kérdés:D.
2019. okt. 16. 00:34
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

De ezáltal nem ismertünk meg.

Én nem arról beszélek, hogy másnak általában szimpi vagy-e vagy sem, hanem hogy itt erre ne várj mérvadó választ, mert azt lehetetlen adni, amíg nem fektet bele energiát valaki, hogy megismerjen. Erre a kérdésre, csak egy bizonyos megismerési szint után lehet olyan választ adni, amit komolyan lehet venni. Ez így csak sajna ego építés - még ha nem is annak szántad -.

2019. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
A leírtak alapján nem vagy szimpatikus,viszont lehet ha élőben találkoznánk az lennél.Így leírtak alapján nem lehet és szabad véleményt alkotni.
2019. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
Én összejönnék veled. Aztán meg vissza. Összevissza.
2019. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne legyél politikus, mert ezekkel a paraméterekkel sajnos még lehet is belőle valami. Először legyen valamiféle identitásod, elveid, azon dolgozz, utána próbálj csajt szerezni. Lehet egyedinek hat leírva ez az önkép, de valójában nem az. Kb. minden ember ezt gondolja magáról mikor épp az egoista korszakát éli, mármint azt, hogy ő az übermensch. Aztán ahogy egyre többet tapasztal, rájön, hogy még k*urva sok melója van saját magán, aki pedig megelékszik magával, abból lesz a lúzer egy idő után.
2019. okt. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

EGYÉRTELMŰEN NEM


Nem vagyok én meleg :c 16/f 😂


Oda kellett volna írni, hogy lányok válaszát várod :P

2019. okt. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Ki az a G-easy?
2019. okt. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, előbb gyere össze valakivel majd ezután próbáld ki rajta hogy működne e így a kapcsolatotok.
2019. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
A korod és az én korom alapján akár az anyád is lehetnék, de nem vagy szimpi és ha lenne korodbeli lányom (de nincs!), nem örülnék, ha ilyen pasija lenne, mint te. Bár lehet, hogy kapnál egy esélyt, hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét.
2019. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!